Amazon’un Yeni Oyunu New World Yayınlandı!

Çıkışı devamlı olarak ertelenen ve uzun bir süre geliştirilme süreci bitmeyen New World, sonunda çıkış yaptı ve erişime açıldı.

Amazon’un Yeni Oyunu New World Yayınlandı!

Amazon’un yeni açık dünya oyunu olan New World, nihayet çıkış yaptı. Çıkışı uzun bir süre beklenen oyun, sonunda hayranlar ile buluştu. Devamlı olarak alfa ve beta sürümlerde kalan New World artık final sürüme geçti. Steam üzerinde de oyuna pek çok olumsuz eleştiri geldi. Bunların genel olarak kaynağı da sunucuların, oyunu oynayan kitlenin fazla olmasından dolayı, 2000 kişilik sunucular olması olarak fark edildi. Böyle olunca da sunuculara girebilmek mümkün olmuyor ve çok fazla sıra beklemek zorunda kalınıyor.

Oyunun Türkiye fiyatı ise 109 TL. Oyunun bir açık dünya oyunu olduğunu ve Amazon tarafından finanse edilen büyük bir proje olduğunu düşünürsek fiyatı makul. Yine de oyunu satın almak isteyenler, sunucu kapasitelerinin arttırılmasını bekleyebilirler. Buna rağmen oyunu en azından incelemek isterseniz bu linke tıklayarak oyunun Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.