Amazon Prime’da 9 Oyun Ücretsiz Oldu!

Ücretsiz oyun kampanyasına devam ederek Amazon Prime üyelerine ücretsiz oyunlar dağıtan Amazon, 9 tane oyunu ücretsiz yaptı.

Amazon Prime’da 9 Oyun Ücretsiz Oldu!

  • Need For Speed: Hot Pursuit
  • Football Manager 2021
  • Frostpunk
  • Journey To The Savage Planet
  • Morkredd
  • Spellcaster University
  • YouTubers Life
  • Tales Of Monkey Island Chapter 1, Chapter 2, Chapter 3, Chapter 4, Chapter 5
  • Stubbs The Zombie in Rebel Without A Pulse

Bu listedeki oyunlara ücretsiz olarak sahip olmak isterseniz bu linke tıklayarak Amazon Prime hesabınıza giriş yaparak oyunları talep edebilirsiniz. Talep ettiğiniz oyunlar, saniyeler içerisinde hesabınıza aktarılıyor. Talep ettiğiniz oyunların üstüne tıklayarak Windows İçin İndir butonuna basarak oyunları indirip oynayabilirsiniz.

Need For Speed: Hot Pursuit Remastered oyununa ücretsiz olarak sahip olmak isterseniz aynı şekilde Amazon Prime hesabınıza giriş yaparak oyunu talep edebilirsiniz. Need For Speed: Hot Pursuit Remastered oyununu talep ettiğiniz anda oyun, saniyeler içerisinde hesabınıza aktarılıyor. Ana sayfada Need For Speed: Hot Pursuit Remastered oyunu logosunun üstüne tıklayarak Origin platformunda kullanmak için oyun koduna erişim sağlayabilirsiniz. Aldığınız kodu Origin’de tanımlayarak oyunu kütüphanenize ekleyebilir ve indirip oynayabilirsiniz.

Football Manager 2021 oyununu oynayabilmeniz için de bir Epic Games Store hesabına sahip olmanız gerekiyor. Eğer Epic Games Store hesabınız varsa, oyunu talep edebilirsiniz. Talep etme butonuna tıkladığınızda ve Epic Games Store hesabınıza tarayıcınızdan giriş yaptığınızda, karşınıza Amazon Prime ile hesabınızı ilişkilendirmeniz gerektiğini belirten bir ekran gelecek. Bunu onayladığınız anda Football Manager 2021 oyunu hesabınıza tanımlanmış olacak.

Frostpunk ve Journey To The Savage Planet oyunlarına ücretsiz olarak sahip olmak isterseniz aynı şekilde Amazon Prime hesabınıza giriş yaparak oyunu talep edebilirsiniz. Frostpunk ve Journey To The Savage Planet oyunlarını talep ettiğiniz anda oyunlar, saniyeler içerisinde hesabınıza aktarılıyor. Ana sayfada Frostpunk ve Journey To The Savage Planet oyunlarının logosunun üstüne tıklayarak GOG.com platformunda kullanmak için oyun koduna erişim sağlayabilirsiniz. Aldığınız kodu GOG.com’da tanımlayarak oyunu kütüphanenize ekleyebilir ve indirip oynayabilirsiniz.

Football Manager 2021 ve Need For Speed: Hot Pursuit Remastered oyunları 31 Aralık tarihine kadar ve diğer oyunlar da 3 Ocak tarihine kadar ücretsiz olacak.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.