Amazon Prime’da 9 Oyun Ücretsiz Oldu!

Son Güncelleme Tarihi:

Ücretsiz oyun kampanyasına devam ederek Amazon Prime üyelerine ücretsiz oyunlar dağıtan Amazon, 9 tane oyunu ücretsiz yaptı.

Amazon Prime’da 9 Oyun Ücretsiz Oldu!

  • Dragon Age: Inquisitions
  • Control Ultimate Edition
  • Rise of the Tomb Raider
  • Rogue Heroes
  • Liberated
  • Puzzle Agent 2
  • Demon Hunter 2: New Chapter
  • Brakes Are For Losers
  • Secret Files: Sam Peters

Bu listedeki oyunlara ücretsiz olarak sahip olmak isterseniz bu linke tıklayarak Amazon Prime hesabınıza giriş yaparak oyunları talep edebilirsiniz. Talep ettiğiniz oyunlar, saniyeler içerisinde hesabınıza aktarılıyor. Talep ettiğiniz oyunların üstüne tıklayarak Windows İçin İndir butonuna basarak oyunları indirip oynayabilirsiniz.

Dragon Age: Inquisitions oyununa ücretsiz olarak sahip olmak isterseniz aynı şekilde Amazon Prime hesabınıza giriş yaparak oyunu talep edebilirsiniz. Dragon Age: Inquisitions oyununu talep ettiğiniz anda oyun, saniyeler içerisinde hesabınıza aktarılıyor. Ana sayfada Dragon Age: Inquisitions oyunu logosunun üstüne tıklayarak Origin platformunda kullanmak için oyun koduna erişim sağlayabilirsiniz. Aldığınız kodu Origin’de tanımlayarak oyunu kütüphanenize ekleyebilir ve indirip oynayabilirsiniz.

Rise Of The Tomb Raider oyununu oynayabilmeniz için de bir Epic Games Store hesabına sahip olmanız gerekiyor. Eğer Epic Games Store hesabınız varsa, oyunu talep edebilirsiniz. Talep etme butonuna tıkladığınızda ve Epic Games Store hesabınıza tarayıcınızdan giriş yaptığınızda, karşınıza Amazon Prime ile hesabınızı ilişkilendirmeniz gerektiğini belirten bir ekran gelecek. Bunu onayladığınız anda Rise Of The Tomb Raider oyunu hesabınıza tanımlanmış olacak.

Control: Ultimate Edition oyununa ücretsiz olarak sahip olmak isterseniz aynı şekilde Amazon Prime hesabınıza giriş yaparak oyunu talep edebilirsiniz. Control: Ultimate Edition oyununu talep ettiğiniz anda oyun, saniyeler içerisinde hesabınıza aktarılıyor. Ana sayfada Control: Ultimate Edition oyunu logosunun üstüne tıklayarak GOG.com platformunda kullanmak için oyun koduna erişim sağlayabilirsiniz. Aldığınız kodu GOG.com’da tanımlayarak oyunu kütüphanenize ekleyebilir ve indirip oynayabilirsiniz.

Rise Of The Tomb Raider oyunu 14 Kasım tarihine kadar, Dragon Age: Inquisitions oyunu 30 Kasım tarihine kadar ve diğer oyunlar da 1 Aralık tarihine kadar ücretsiz olacak.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.