IWC All Star Oylaması Başladı!

Son Güncelleme Tarihi:

Bağımsız Devletler Topluluğu, Brezilya, Japonya, Latin Amerika Güney, Latin Amerika Kuzey, Okyanusya, Uzakdoğu Asya ve Türkiye’nin rüya takımları için IWC All Star oylamaları başladı.

ildcard All-Star oylamasına belli kriterlere uyan oyuncular eklenecek. Bir takımdan en fazla iki oyuncu seçebileceğiniz rüya takımınızı 31 Ekim saat 23.59’a kadar oluşturup oylamaya katılabilirsiniz. Ancak oy kullanırken seçimlerinizi iyi yaptığınıza emin olun, çünkü All-Star beşlinizi seçmek için yalnızca bir şansınız var.

IWCA, 1-4 Aralık tarihleri arasında İspanya’nın Barselona kentinde gerçekleşecek.

Oyunuzu kullanmak için buradan hesabınızla giriş yapabilirsiniz.

Oylama Hakkında

♦ Türkiye All-Star oylamasında, Yiğit “Marshall” Kırdök ve Robin “Rawbin” Eggenberger cezaları sebebi ile yer almayacaklar. Rasmus “Caps” Winther, Dan “GodBro” Van Vo, Anıl “HolyPhoenix” Işık, Uğur “Panky” Taş ve Andrei “Xerxe” Dragomir ise oylama kriterlerine uymadıkları için oylamada yer almayacaklar.

♦ Oylama 24 Ekim Pazartesi saat 19.00’da başlayacak ve 31 Ekim Pazartesi saat 23.59’da sona erecek.

♦ Oy verebilmek için Türkiye sunucusunda 10. seviyeyi geçmiş bir hesabınızın olması yeterli.

♦ Bu yıl sadece bir kere oy verme şansınız olacak. O yüzden takımınızı dikkatli seçin.

♦ Her takımdan sadece 2 kişi seçebilirsiniz.

♦ Oylama sitesine gidip giriş yaptıktan sonra, her rolden bir oyuncu seçmeniz gerekiyor. Seçimlerini tamamlayıp “Seçimlerimi kilitle” butonuna bastıktan sonra oylarını göndermiş olacaksınız.

♦ Bazı oyuncuların oylama listesinde olmadıklarını farkedeceksiniz. Oyuncuların oylamaya girebilmeleri için bazı kriterlere uymaları gerekiyor. Bunlar:

  • Şampiyonluk Ligi 2016 Yaz Mevsimi’nin lig aşamasında en az 6 maç oynamış olması
  • 1-4 Aralık tarihleri arasında Barselona’daki etkinliğe katılabilecek olması
  • 17 yaşını geçmiş olması

♦ Peki aynı takımdan 3 oyuncu en yüksek oyu alırsa ne olacak? Bunun gerçekleşmesi halinde, bu 3 oyuncudan en yüksek oy alan 2’si All-Star takımına girmeye hak kazanacak ve 3. oyuncu hakkını devretmek zorunda kalacak.

♦ Oylarınızla seçilecek olan Türkiye All Star takımı 2 Kasım Çarşamba günü açıklanacak.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!