Aliens: Colonial Marines’de yardım çağrısı

Son Güncelleme Tarihi:

Gerek AVP (Alien vs Predator), gerek ise Alien olarak oldukça ses getiren oyun ve filmlerle karşılaşmıştık. Şimdi ise sırada Aliens: Colonial Marines var. Gearbox Software ve Sega‘nın ortak çalışmasıyla bizlerle buluşturacağı Aliens: Colonial Marines için geçtiğimiz günlerde yeni bir video yayımlandı.

PC, PS3, Wii U ve Xbox 360 platformunda bizlerle buluşacak olan Aliens: Colonial Marines, 12 Şubat için hazır hale getiriliyor. Multiplayer modunu da bünyesinde barındıracak olan oyunun, son yayımlanan görüntüleri kanımızdaki adrenalin oranının tavana vurmasına sebep oluyor.

[quote]Ölü mürettebatın olduğu yere incelemeye gitmek mantıklı mı, hele ki orada Alien varsa ![/quote]

Son yayımlanan videoda 17 hafta önce gelen yardım çağrısıyla başlayan olaylar anlatılıyor. Yaralı bir asker yardım isteğinde bulunuyor. Sonrasında hazırlanan ekip gemiye yardıma gidiyor. Aslında buna tam olarak yardım denemez. Çünkü ekibin hepsinin öldüğü ve orada bulunma amacının ekibi öldürenin kimliğini belirlemek olduğu belirtiliyor. Videoda her ne kadar sağ olarak dönün dense de, evrenin en azılı katilleri olan Alien’ların varlığından ötürü bundan pek emin olmamak gerek.

İşte karşınızda Aliens: Colonial Marines’in son videosu!

Sabırsızlıkla görevin tamamlanmasını bekliyoruz!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!