AION Free-to-Play: 4.5 Güncellemesi Etertek’i Avrupa’ya Getiriyor

Son Güncelleme Tarihi:

Yeni sürüm Mühendis’in ikinci uzmanlığını hayata geçiriyor | Sekiz yeni mahzen finalde değişim yaratıyor

Şu andan itibaren Sevilen fantezi MMO oyun AION Free-to-Play’in 4.5 sürümü oynanabiliyor – Avrupa’daki tüm dillerde. Bu sürümün en öne çıkan özelliği ise Mühendis’in ikinci uzmanlığı. Oyuncular bundan böyle isterlerse 10. basamaktan itibaren savunmacı Etertek rolünü üstlenebiliyorlar. Güncelleme ayrıca Güney Katalam’da, Katalam Yeraltı’nda ve Abis’in üst tarafında sekiz yeni mahzenle birlikte geliyor.

Her Şey Teknikte Bitiyor: Mühendis Etertek Oluyor

Etertekin silahı, yalnızca güçlü darbeler vurmakla kalmayıp aynı zamanda Mak’ını da çağırdığı eter anahtarıdır. Bu teknoloji harikası sayesinde tüm saldırıları kendi üzerine çekiyor ve bu şekilde silah arkadaşlarını hasar almaktan koruyor. Yani dövüşte çoğunlukla en ön sıralarda yer alacak ve hedefe yönelik olarak tank görevi yapacak.

PvE takviyesi de unutulmadı: Sekiz yeni mahzen, oyunun daha sonraki akışında oyuncuların ilgisini canlı tutuyor. Run Koruma Kulesi, Katalam Yeraltı’nda bulunuyor ve 65. basamaktan itibaren kullanılabiliyor. Çelik Duvar Tabyasının Savaş Meydanı, Katalam’ın güney bölgelerinde kalıyor. Abis’in üst bölümünde bulunan bölgelerde altı yeni mahzen keşfedilmeyi bekliyor ve 61 – 65. seviyeler arasındaki oyunculara hitap ediyor.

 

Kısa Bir Tarih Dersi: Mak ve Fraksiyonlar Savaşındaki Rolü

Elyoslar ve Asmodiyerler enerji çekirdekleri peraliti keşfettikten sonra yeni silah tipleri araştırmaya başladı. Yapım planının ve Sauro Savaş Deposu’ndaki parçalarla makine parçaları yaptılar ve Hiperion id teknolojisinden enerji kaynağını aldılar. Sonuç olarak Etertek’in Mak’ı ortaya çıktı. Elyoslar ve Asmodiyerler, eterktekin savaşta yeni bir dönüm noktası oluşturacağı konusunda hemfikir.

 

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!