Agony Unrated Yakında Geliyor!

Hataları ve diğer sıkıntıları yüzünden beklentinin çok altında kalan Agony’nin yapımcısından yeni sansürsüz versiyon olarak bahsedilen Agony Unrated bu ay çıkacak.

Madmind Studio tarafından geliştirilen ve cehennemde geçen birinci şahıs hayatta kalma korku oyunu olan Agony, özellikle barındırdığı teknik ve sistemsel hatalardan ötürü oldukça ağır eleştirilere maruz kalmıştı. Ne kadar eleştiriye maruz kalmış olsa da tema ve hikaye olarak oldukça iyi bir iş başardığı düşünülen oyunun yapımcı tarafından “sansürsüz” versiyonu olarak bahsedilen oyunun bu ay çıkacağı doğrulandı. Daha önce Agony Unrated’ın yapımcı firmanın finansal sıkıntılar çekmesinden dolayı iptal edildiği haberini almıştık. Oyuna ikinci bir şans vermek isteyen Madmind Studio çalışmaları hızlandırmış olacak ki oyunun 31 Ekim tarihinde çıkacağı resmileştirildi. Madmind Studio bunun yanında jest babında sadece ilk oyunun sahiplerine özel ikinci oyun için %90’lık bir indirim yapacağını da duyurdu. Eğer ilk ve orijinal oyuna sahipseniz ikinci oyunu çok cüzi bir miktar ödeyerek kütüphanenize katabilirsiniz.

Oyunun yeni sürümünde birçok farklı oyun sonu, yeni tuzaklar, geliştirilmiş karakter kaplamaları, yeni çevresel detaylar, geliştirilmiş grafikler gibi birçok unsur bulunacak.

Wolfteam’de 1907 Fenerbahçe – Galatasaray Derbisi 20 Ekim’de!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!