A Way Out’un Yapımcısından Yeni Oyun Geliyor!

Son Güncelleme Tarihi:

A Way Out’un adını duyurmasından bu yana bir hafta gibi kısa bir süre geçse de oyunun yapımcısı Josef Fares, yeni bir proje üzerinde çalıştığını açıkladı. Açık sözlü geliştiricimiz, 5 Nisan’da resmi tweeter hesabından yaptığı açıklama ile ”Bugün resmi olarak yeni bir oyuna başladık ve ben bunu için inanılmaz derecede heyecanlıyım.” cümlelerini dile getirdi. Ayrıca Fares, ”Video oyunları yapmayı hatta bunları insanlara sunmayı seviyorum. Yeni oyunum için çok sabırsızım.” dedi.

Doğal olarak projeye daha yeni başladığı için gelecek içeriğin ne olacağı hakkında bilgi veremedi. Ama şimdiye kadar Fares’in oyunlarda başarısını sağlamasının ilk nedeni olan ikili perspektif, bu oyunda da kullanılacak gibi duruyor. A Way Ouy dışında iki adet kardeşin yer aldığı Brothers: A Tale of Two Sons bu oyunlardan birine örnek gösterilebilir.

Bizi bu gibi bir haber ile mutlu eden Fares’in oyunu, A Way Out gibi yaklaşık 8-10 saat süren bir deneyim halinde olacak gibi duruyor. Bir önceki co-op deneyiminde başarılı olan Josef Fares’den başarısını yeni oyununda da devam ettirmesini ümit ediyoruz.

Unreal Engine Turkey Meet-Up Grubu Tarafından Düzenlenen Game Jam: JAMNITE#01, Geliştiricileri Bekliyor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!