A Way Out Bir Milyondan Fazla Sattı!

Son Güncelleme Tarihi:

E3 2017’den beri çıkışı merak ile beklenen co-op macera oyunu A Way Out  bir milyondan fazla kopya satmayı başardı. 

23 Mart’ta PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için piyasaya çıkan oyun sinematik geçişleriyle ve yapısıyla oldukça farklı ve güzel bir deneyimi oyunculara sunmayı başarıyor. Çıkışından itibaren olan 2 haftalık dönem boyunca hem oyun hem Twitch dünyasında büyük bir başarı yakaladı ve bir milyondan daha fazla kopya sattı.

A Way Out’un yapımcı stüdyosu Hazelight Games, 2 haftalık dönemde bir milyondan daha fazla sattığını resmi Twitter hesabından attığı bir Tweet ile paylaştı. Stüdyo Tweet’inde “Az önce, A Way Out’un 2 hafta içinde 1 milyondan daha fazla kopyasının satıldığını öğrendik! Bunun bizim için ne anlama geldiğini kelimelerle ifade etmek mümkün değil. Destekleriniz için hepinize teşekkürler!” ifadelerini kullandı.

Bilmeyenler için oyun sinematik bir düzen ile ilerliyor. Ayrıca oyunu tek kişi oynayamıyor, iki kişi tarafından oynanması gerekiyor. Nedeni ise oyunun 2 ana karakter üzerine kurulmuş olması ; Leo ve Vincent. Ana hedef bulundukları hapishaneden kaçmak. Hazelight Games kısmında ise stüdyonun başında Josef Fares’i görüyoruz. Birçoğunuzun hatırlayacağı üzere yine iki ayrı kontrollere sahip iki farklı ana karakterin olduğu Brothers: A tale of Two Sons oyununu yönetmişti. A Way Out’un sadece 2 haftada bir milyondan fazla satması gibi bir başarı yakalayamamış olsa da 2015 yılı boyunca 800 bin kopyasını satmayı başarmıştı.

Audi E-Tron Vision Gran Turismo Gerçek Oluyor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!