2018’de İzlenebilecek En İyi Animeler!

Bu listede göz atacağımız şey 2018’de izlenebilecek en iyi animeler.

Animeler, Asya dışında hiç olmadığı kadar erişilebilir durumda. Geçtiğimiz 2017 senesinde Netflix, anime kütüphanesini genişleterek oldukça büyük bir başarı yakalamıştı. 2018’e baktığımızda çoktan heyecanlandığımız birkaç program zaten var ve yılın devamında fazlasıyla karşılaşacağız.

Superhuman Samurai Syber-Squad Gridman veya kısaltması ile SSSS.Gridman, ünlü Trigger Studio’nun 2018’de çıkaracağı animeler arasında. Kısaca bahsetmek gerekirse biraz Power Rangers tarzını taşıyan isminden de anlayabileceğiniz bilim kurgu türüne yakın bir anime.

Çoğu anime hayranının yakından tanıdığı Boku no Hero Academia’nın üçüncü sezonudur. Konu olarak dünyanın birçok yerinde özel güçlere sahip insanlar yaşamaktadır. Hatta nüfusun birçoğu bu özel güçlere sahip fakat ana karakterimiz Izuku Midoriya güçlere sahip değildir. Ama bu durum onun hayallerinin önüne geçemiyor ve hikaye böylece başlıyor.

Devilman Crybaby

5 Ocak 2018’de çıkışını gerçekleştiren Devilman Crybaby, 1972 yapımı klasik korku mangasına üzerine kurulmuş bir anime. Fuda Akira, en iyi arkadaşı Asuka Ryou’dan iblislerin uyanıp dünyaya hükmetmek için harekete geçeceklerini öğrenir. İnsanların, iblislerin doğa üstü güçlerine karşı koyamayacakları kesin olduğu için Ryou, Akira’ya bir iblisle birleşmesi seçeneğini sunar.

En ünlü animeler arasında gösterilen Attack On Titan serisinin çok beklenen yeni sezonu geliyor. Bilmeyenler için Attack On Titan’ın konusu: Az sayıdaki insan, en uzun devlerden bile yüksek duvarlar inşa ederek çevreledikleri bir şehrin koruması altında hayatta kalmıştır. Henüz erginliğe erişmemiş bir çocuk olan Eren ile Mikasa inanılmaz büyük bir devin saldırısı sonucu şehrin surlarının yıkılmasına tanık olurlar. Bu iki çocuk dehşet içerisinde annelerinin bir dev tarafından canlı canlı yenilişini izlerler. Eren bütün devleri öldürüp insanlığın intikamını alacağına yemin eder.

Listenin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Listede olması gerektiğini düşündüğünüz animeleri yorumlarda belirtebilirsiniz.

Ruh Avcısı’nın Başrol Oyuncularının Canlandırdıkları Karakterleri Anlattıkları Özel Bir Video Paylaşıldı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!