2017 Knight Online Klan Turnuvası Başlıyor

Son Güncelleme Tarihi:

Ülkemizde MMORPG severlere turnuva ve espor alışkanlığı kazandıran, şu zamana kadar düzenlenen turnuvalar ile on binlerce TL para ödülü dağıtan NTTGame ve efsane oyun Knight Online’dan yeni bir klan turnuvası haberi daha geldi. Toplamda 16 Knight Online klanının turnuva şampiyonu olabilmek adına birbirleri ile kıyasıya mücadele edeceği 2017 Knight Online Klan Turnuvası’nın kayıtları 17 Temmuz’da başlıyor! Turnuva mücadeleleri ise 6 – 13 – 20 Ağustos’ta!

Turnuva Finalleri 20 Ağustos’ta!

17 Temmuz – 23 Temmuz tarihleri arasında kayıtları devam edecek olan 2017 Knight Online klan turnuvasında kura çekimleri 31 Temmuz’da yapılacak ve kura sonucunda belirlenen 16 klan 4’erli gruplara ayrılacak. Turnuvaya katılan tüm klanlar 6 ve 13 Ağustos tarihlerinde gruplarındaki diğer klanlar ile 2’şer kez mücadele ederek turnuvanın grup aşamasını tamamlayacaklar. Grup aşaması sonunda ilk 2’ye kalan klanlar adlarını Çeyrek Finale yazdıracaklar. 20 Ağustos tarihinde yapılacak olan Çeyrek Final, Yarı Final ve Final mücadeleleri ile 2017 Knight Online Klan Turnuvasının şampiyonu belli olacak.

Knight Online GM Ekibi tarafından yapılan açıklamaya göre turnuva maçları NTT Game Resmi Twitch kanalından tüm oyun severlere canlı olarak aktarılacak. Yayınlar sırasında yapılacak etkinlikler ile de binlerce Npoints ve Knight Cash ödüllerinin dağıtılacağı belirtildi.

Şu an için turnuvanın ödülleri hakkında Knight Online GM ekibi tarafından resmi bir açıklama gelmiş değil. Fakat önümüzdeki günlerde ödüller hakkında da bir açıklama yapılacağı belirtildi. Geçtiğimiz dönemdeki Knight Online turnuvalarında dağıtılan ödüllere baktığımızda bu turnuvanın da ödülünün fazlasıyla tatmin edici olacağından şüphemiz yok.

2017 Knight Online Klan turnuvası hakkında detaylı bilgi almak için oyunun resmi forumunda yer alan konuya göz atabilirsiniz. Konuya ulaşmak için buraya tıklayın.

Oyunun yayıncısı olan NTT Game’in MMORPG oyunu Knight Online için düzenlediği turnuva organizasyonlarına baktığımızda bu konuda oldukça başarılı olduğunu söylemek mümkün. Gerek Yapı Endüstri Merkezi ve GameX Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı’nda düzenlediği online turnuvalar ile, gerek ise internet üzerinden gerçekleştirdiği offline turnuvalar ile oyuncularının beklentilerini fazlasıyla karşılamış durumda.

Türk Oyunu ZULA Steam Kurallarını Çiğniyor Mu?

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!