Team Liquid Kadrosu 2017 Sezonu Öncesinde Elden Geçecek

Son Güncelleme Tarihi:

Team Liquid’in kurucu ortaklarından Steve “LiQuiD112” Arhancet, geçtiğimiz günlerde Discord üzerinden gerçekleştirdiği soru-cevap etkinliğinde Team Liquid’in kadrosunun yenileneceğini açıkladı.

League of Legends kadromuzun tamamen elden geçeceğini %100 kesinlikle söyleyebilirim. Yaz Mevsimi’nde elde ettiğimiz sonuçlar tamamen hayal kırıklığıydı. Hatta bu sezon, benim League of Legends profesyonel sahnesine adım atışımdan bu yana geçirilen en kötü sezondu diyebilirim. Bu yüzden de benim için bu hayal kırıklığı daha da büyük oldu. Elbette ki bu başarısızlığın birden fazla sebebi var. Ancak sonuç olarak kadrodaki tüm oyuncuları tek tek incelememiz ve 2017 kararımızı ona göre vermemiz gerektiğini düşünüyorum

Steve “LiQuiD112” Arhancet

Team Liquid, 2016 Yaz Mevsimi’ni 9 galibiyet ve 9 mağlubiyet ile 5. sırada tamamlamıştı. Playofflarda ise CLG ile karşı karşıya elen Team Liquid, bu maçtan da 3-1’lik mağlubiyet ile ayrılarak  Dünya Şampiyonası şasını yitirmiş ve playoffları da 5.-6. sırada tamamlamıştı.

LiQuiD112, yeni kadronun açıklanacağı tarihi kesin olarak belirtmese de Riot Games’ten onay alınır alınmaz duyurunun yapılacağını da sözlerine ekledi. Soru cevap etkinliğinde kadro ile ilgili başka bilgiye er verilmese de Team Liquid Academy’de oynayan nişancı Chae “Piglet” Gwang-jin’in takımdan ayrılmadığı belirtildi.

Soru cevap etkinliğinin tamamını aşağıda dinleyebilirsiniz:

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!