10 TL Ve Altına Alabileceğiniz En İyi 5 Oyun

Hepimiz bir sürü oyun satın almak isteriz fakat bazen oyunlara ayıracak bütçemiz olmaz. Eğer düşük bütçeli bir oyun arıyorsan işte sana Steam üzerinden 10 TL ve altına alabileceğin 5 oyun tavsiyesi!

5) Comedy Night

Komedyen olmak nasıl bir şey, hiç merak ettiniz mi? Eğer merak ediyorsanız bu oyun tam size göre! Bakalım sizi izleyenleri güldürmeyi başarabilecek misiniz? Comedy Night adlı oyunu 10 TL fiyat etiketiyle satın alabilirsiniz.

comedy-night

4) Town of Salem

Bir kasaba da başınıza en fazla ne gelebilir? Çok şey gelebilir. Bu kasabada hayatta kalmanız pek kolay değil. Her kasaba üyesinin ayrı bir rolü var ve diğer rolleri alt edip köyde yaşayan son kişi veya ekip olmaya çalışıyorsunuz. Bu tarz bir oyun arıyorsanız 10 TL fiyat etiketi ile Town of Salem adlı oyunu satın alabilirsiniz.

townofsalem

3) Who’s Your Daddy

Bütün oyun 2 kişi üzerine kurulu, bir baba ve bir bebek. Babanın amacı çocuğunun annesi gelene kadar ölmemesini sağlamak, çocuğun amacı ise babasını çıldırtmak. Kesinlikle denenmesi gereken bir oyun olduğunu düşünüyorum. Who’s Your Daddy adlı oyunu da diğer oyunlarda olduğu gibi 10 TL fiyat etiketi ile satın alabilirsiniz.

whosyourdaddy

2) Yet Another Zombie Defense HD

Eski oyununun daha geliştirmiş hali. Oluşan zombi saldırısında hayatta kalmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken kendimizi koruyabileceğimiz bir üs ilan etmemiz gerekiyor. Zombi saldırısı deneyimi yaşamak istiyorsanız Yet Another Zombie Defense HD adlı oyunu 8 TL fiyat etiketi ile satın alabilirsiniz.

yetanother

1) Happy Room

İnsanların klonları bir sürü silah tarafından test ediliyor, laboratuvara hoşgeldiniz! Bu testin başkanı sizsiniz, siz ne isterseniz o! Bu deneyimi yaşamak istiyorsanız Happy Room adlı oyunu 10 TL fiyat etiketi ile satın alabilirsiniz.

happyroo

İlk İzlenim – South Park: The Fractured But Whole

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!