Zoccoshop’tan GameX 2016’ya Özel İndirimler!

Zoccoshop’tan GameX 2016’ya Özel İndirimler!

28
0

1-4 Aralık tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan GameX 2016 Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı‘nın katılımcıları arasında, yıllardır oyuncuların profesyonel ekipman taleplerine başarıyla cevap veren Zocco’s Oyun Merkezi ve Zoccoshop da yerini aldı!

Kurulduğu günden bu yana, Türkiye’deki oyunculara en üst seviyede hizmet vermeyi ve pek çok farklı oyun dallarında düzenlediği organizasyonlarla profesyonel bir elektronik spor ortamı oluşturmayı amaçlayan Zocco’s Oyun Merkezi ve kalitesinden asla ödün vermeyen Zoccoshop, GameX 2016’ya özel indirimlerle fuar ziyaretçilerini karşılamaya hazırlanıyor!

Zocco’s, yaklaşık 330m²’lik devasa standı içerisinde, partner markaları  Asus, Cooler Master, Logitech, SteelSeries, HyperX ve Redragon‘un profesyonel oyuncu ekipmanlarını sadece GameX 2016’ya özel indirim fırsatları ile satışa sunacak.

Zoccoshop’un sadece GameX 2016’ya özel bu indirim fırsatlarını kaçırmamak için biletinizi şimdiden almanızı tavsiye ederiz.

Gelin Zoccoshop’un partnerliğinde fuara katılan markaların ürünlerine ve  GameX 2016’ya özel indirim fırsatlarına biraz daha yakından bakalım:

ASUS


COOLER MASTER
HYPERX


LOGITECH
REDRAGON
STEELSERIES
GAMEX 2016 BİLETİNİZİ ALDINIZ MI?

01-04 Aralık tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan GameX 2016 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı için biletinizi şimdiden almayı unutmayın!

paladins-bilet-al-buton

BİLETİNO ÜZERİNDEN BİLET SATIN AL

GAMEX.COM.TR ÜZERİNDEN BİLET SATIN AL

GAMEXNOW ÜZERİNDEN BİLET SATIN AL

BKM EXPRESS İLE İNDİRİMLİ GAMEX 2016 BİLETİNİ NASIL ALIRIM?