Yükselme Ligi | Finalin Adı HWA-BJK

29
0

Dün oynanan yarı final serilerinin ardından 2017 Yaz Mevsimi Yükselme Ligi Finali’nde boy gösterecek iki takım belli oldu. Büyük finalde HWA Gaming ile Beşiktaş karşı karşıya gelecek.

Şampiyonluk Ligi’ne çıkmak için inanılmaz bir mücadelenin verildiği Yükselme Ligi’nde sona geldik. Play-off’ların yarı final karşılaşmaları dün oynandı ve çok güzel maçlara sahne oldu. Günün ilk serisinde Victorious Ace ile HWA Gaming karşı karşıya geldi. Rakibini 3-0’lık skorla geçip finale adım atan ilk takım HWA Gaming, rakibin öğrenmek için beklemeye koyuldu. Oynanan ikinci yarı final serisi ise Beşiktaş ile eski yol arkadaşı OyunHizmetleri E-Spor Kulübü’nü karşı karşıya getirdi. Güçlü rakibi karşısında zorlanmasına rağmen üstünlüğünü Vadi’ye yansıtan Beşiktaş, 3-1’lik skorla finale çıkan ikinci ekip oldu. Böylelikle finalin adı HWA-BJK olarak kayıtlara geçti.

Final müsabakası beş maç üzerinden BO5 formatında oynanacak ve kazanan ekip önümüzdeki sezon Şampiyonluk Ligi’ne doğrudan katılacak.Yükselme Ligi final karşılaşması, bugün saat 16.00’da Riot Games Türkiye Twitch kanalı üzerinden canlı yayınlanacak. Final karşılaşmasından hemen önce ise Victorious Ace ile OyunHizmetleri E-Spor Kulübü üçüncülük maçında kozlarını paylaşacak.

 

P3P eSports’tan İnanılmaz Transfer Haberi

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Doruk Anıl

Editörlerin Efendisi