YST Gelişmeleri: Team Turquality kampa giriyor!

7
0

Çekik gözlü arkadaşlarımızın memleketlerinde ve Avrupa’da adeta bir olmazsa olmaz haline gelen “Gaming House” mantığına kısa bir süreliğine Team Turquality de dahil oluyor.

Avrupa’nın ve Uzak Doğu’nun geliri yüksek oyun takımları, meslek olarak oyunculuk yani gamer diye tabir ettiğimiz şekilde hayatlarını kazanan oyuncularının daha verimli antreman yapmaları amacıyla bir oyun evi açıyor. Açılan bu oyun evleri sayesinde takım oyuncuları, hem birbirlerini daha yakından tanımış oluyorlar hem de oyun içerisinde uyumlu bir şekilde hareket edebilecek noktaya yükseliyorlar.

Bildiğiniz üzere artık League of Legends Türkiye’nin gelenek haline getirdiği mevsimlik turnuvaların yaz ayağında yani YST bünyesinde çok heyecanlı maçlar geçeceğini kesin gözüyle bakılıyor. Geride kalan Kış Sezonu Turnuvası ve İlkbahar Sezonu Turnuvası’nda takımların birincilik ipini göğüslemek için gösterdikleri çabayı göz önüne alırsak, YST’deki heyecanın yüksek dozda olacağından emin olabiliriz.

Team Turquality’nin Kamp Günlüğü 27 Haziran’da yazılmaya başlayacak!

Team Turquality’nin Facebook hayran sayfasından verilen bilgiye göre; ekibin League of Legends oyuncularının kamp süreci 10 gün sürecek. Bu 10 gün boyunca ekibin oyun evinde Mr.Boqe tarafından yapılacak röportajlar ve Team Turquality’nin resmi YouTube kanalında ardı arkası kesilmeyen videolar yayınlanacakmış. Ayrıca 10 günün tamamında Team Turquality oyuncularını yayınlanacak streamler ile seyretme imkanına sahip olabileceğiz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!