Yıldızlar Karması oylarınızla belirleniyor!

5
0

11 Ekim‘de Maslak Box‘da düzenlenecek League of Legends Festivali‘nde All-Star maçı bizleri bekliyor! Riot Games‘in bununla ilgili hazırladığı yazıyı aşağıda bulabilirsiniz.

Yeşilin her tonuna sahip, yaprakları gökyüzünü süpüren ağaçlarla donanmış yemyeşil bir vadi: Sihirdar Vadisi.

“Sihirdar Vadisi bizimdir!”

Bu vadi için yüzlerce yıldır savaş veren, verdikleri savaşlar dillere destan olmuş iki rakip takım;Kellioğulları ve Neferoğulları, Sihirdar Vadisi’nin gerçek sahibini belirleyecek son bir savaş için karşı karşıya geliyor. Türkiye’nin en iyi oyuncuları, vadinin sahibi olabilmek için League of Legends Festivali’nde kıyasıya savaşıyor!

“Tutmayın küçük Teemo’yu, salıverin gitsin!”

Türkiye’nin en ünlü oyuncularından oluşan Yıldızlar Karması’nın birbirlerine meydan okuyacağı bu heyecan dolu gösteri maçları, League of Legends Festivali’nin sürprizlerinden yalnızca biri.

Neferoğulları ve Kellioğulları takımlarının Sihirdar Vadisi’ne hakim olmak için mücadele edeceği gösteri maçlarında hangi usta oyuncuların yer alacağını ise oylarınız belirleyecek!

“Saldırın Neferoğulları! Yürüyün Kellioğulları! Sihirdar Vadisi bizimdir!”

24 Eylül – 5 Ekim tarihleri arasında aktif olacak oy sayfasından, her gün 1 kez oy vererek favori oyuncularınızı seçebileceksiniz. Bulunduğu pozisyon için en yüksek oyu alan 2 yıldız oyuncu, League of Legends Festivali’nde birbirinden eğlenceli mücadelelere sahne olacak maçlarda, iki takımdan birinde yer alıyor olacak.

League of Legends Festivali’yle ilgili sürprizlerimiz devam edecek!

Aşağıdaki bağlantılara tıklayarak en sevdiğiniz oyuncular için oy verebilirsiniz:

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!