Tavern Brawl 3. Hafta “Spiders”

Son Güncelleme Tarihi:

Her hafta değişik oyun kurallarıyla gelen Tavern Brawl geçen hafta “Muz Kavgası“na tanık olmuştu. Bu hafta ise meyveleri bir yana bırakılıp, hayvanlara odaklanılmış. Örümceklerle dolu bir kargaşaya hazır olun!

Bu haftanın kuralları ise şöyle:

Destelerimizi biz hazırlamıyoruz otomatik olarak oyun belirliyor ama hangi sınıf ile oynayacağımız ise bize kalmış. Onun dışında çok kafa karıştıran değişik bir kural yok. Örümcek Brawl‘ının hileli kısmı ise destemizin tam 23 kartı (toplam 30 kart) Webspinner kartlarından oluşuyor. Geri kalan 7 kart ise seçtiğimiz sınıfa göre, o sınıfa ait rastgele büyü kartları oluyor. Anlayacağınız bu haftaki mod yine oldukça eğlenceli.tavern brawl

Tabi ki geçen hafta olduğu ve her hafta olacağı gibi küçük bir yan görevimiz de var. Tavern Brawl modunda kazandığımız ilk oyundan sonra bize bir classic pack hediye ediliyor.

yangörev
Her hafta olduğu gibi bu hafta da Tavern Brawl oyun moduna girişler Türkiye saati ile pazartesi günü saat 07:00’da kapanacak. O yüzden elinizi çabuk tutun ve örümcek avına başlayın!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Buğra Ercan

Aslında Bilkent Üni. CS öğrencisi. Ama çeyrek gamer, yazar, streamer.