T-Mobile, Cloud 9 ve TSM Takımlarına Sponsor Oldu

18
0

Dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden T-Mobile, Kuzey Amerika’nın önde gelen espor kulüpleri Cloud9 ve Team SoloMid’e sponsor olduğunu duyurdu.

Elektronik sporların hızla gelişimine sessiz kalamayan büyük markalar desteklerini sunmaya ve reklamlarını yapmaya devam ediyor. Sponsorluk detayları hakkında şimdilik iki kulübün yan yana firma ile bir imza etkinliği gözükmüyor. Fakat konuya dair ilk açıklama Cloud9 CEO’su ve kurucusu Jack Etienne tarafından geldi.

Cloud9 tarafında bizi her zaman üst düzeye çıkaracak iş ortaklıklarına açığız ve bunu şuan bulmuş bulunuyoruz. T-Mobile ile işbirliği yapmak, taraftarları oldukça heyecanlandıracak projeler için ön ayak olacak.

ifadelerine yer verdi.

Twitch Esports Arena ve Overwatch Dünya Kupası, T-Mobile için ilk adımdı

Birçok spor etkinliğinin yanı sıra Bayern Munich’in de ana sponsorluğunu üstlenen şirket, artık elektronik sporlarda da kendini gösterecek. Ayrıca T-Mobile bunun öncesinde Twitch Esports Arena’ya ve Overwatch Dünya Kupası’na sunduğu katkılarla adından söz ettirmişti.

Ülkemizde başlıca örnek olan Vodefone’un SuperMassive’e sponsor olması, telekomünikasyon şirketlerinin genç nüfusun hakim olduğu elektronik sporlara olan ilgisini gittikçe arttırıyor.

ELEAGUE PREMİER 1 MİLYON DOLAR ÖDÜL HAVUZUYLA GELİYOR

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!