Şubat Ayında Çıkacak Oyunlar

Şubat Ayında Çıkacak Oyunlar

38
0

Şubat ayının oyuncular için 2018’in en iyi ayı olmayacağını söyleyebiliriz ama sizler için ”Ayın Oyunları” listesi hazırlamayı ihmal etmedik. Xbox One, PS4, Nintendo Switch ve PC platformlarına Şubat ayında çıkacak oyunlar şu şekilde:

Shadow Of Colossus (6 Şubat)

Platform: PS4

image1

PS2’ye çıkan versiyonunun daha iyi bir şekilde yeniden yapılmış hali, oynamayamamış, PS2’ye dönmek istemeyen veya yeniden oynamak isteyen kullanıcılar için harika bir fırsat.

Wander adındaki karakterin, yasak topraklara girmeleri sonucu hayatı alınan Mono adındaki kıza tekrar hayat vermesi için 16 devi öldürmesi gerekir. Agro adındaki atıyla, küçük kılıç ve yayıyla 16 devi zekasını kullanarak zayıf yönlerini bulup alt etmesi gerekmektedir.

Dynasty Warriors 9 (13 Şubat)

Platform: Pc, PS4 ve Xbox One

maxresdefault

2011’de 18 milyon kopya satarak ününü duyuran serinin yeni oyunu. Kısaca bahsetmek gerekirse uzak doğuda geçen bir “Hack and slash” oyunu. Türünü sevenleri için gerçek bir nimet.

Bayonetta 3 (16 Şubat)

Platform: Nintendo Switch

image3

Bayonetta 3, geçtiğimiz aylarda Nintendo’nun hibrit konsolu için duyurulmuştu. Birçok yönden Devil May Cry oyununa benzetilen serinin 2. oyunu istenilen başarıya ulaşmıştı. Geliştirici ekip serinin 3. oyunu ile çıtayı biraz daha yukarı çekmeyi planlıyor.

Metal Gear Survivor (20 Şubat)

Platform: PC, PS4 ve Xbox One

image4

Ünlü Metal Gear serisinin Hideo Kojima’sız ilk oyunu. Oyun dünyasının aklında büyük bir soru işareti uyandıran oyunun seriden biraz daha bağımsız olacağı daha önce söylenmişti. Oyunun solo ve co-op şekilde oynanabileceği de duyuruldu.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Emrecan Üzüm

Oyun oynamak, yazmak ve keman çalmaktan hoşlanan, öğrenmeye hevesli bir oyuncu.