Space Soldiers’ın Yeni Sponsoru ByNoGame Oldu!

111
0

Space Soldiers ve ByNoGame partnerlik anlaşması imzaladı!

CS:GO milli grurumuz Space Soldiers ByNoGame ile imzaladıkları anlaşmayı duyurdu. “Space Soldiers olarak ByNoGame ile CS:GO takımız için yaptığımız sponsorluk anlaşmasını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Yapılan anlaşmanın, her iki taraf için de uzun vadeli birlikteliğin başlangıcı olmasını dileriz.” şeklinde açıklama yapıldı.

ByNoGame’in CEO’su Murat Kömürcü bu işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

“ByNoGame’i, 2007 yılında, İzmir’de, yüzde yüz yerli sermaye ile kurduk. ByNoGame, kısa zamanda e-pin, CS:GO Skin-Key, Knight Online gold bar ve item alım satımlarında en güvenilen adres haline geldi. Dijital oyun ürünlerinin alınıp satıldığı ve kullanıcıların kazançlarını anında paraya dönüştürebildikleri web platformu, on yıllık süreçte satıcılarla oyuncular arasında mükemmel bir köprü oldu. Nisan 2017’de Avrupa’nın en prestijli listesi Red Herring Top 100’e adımızı yazdırmayı başardık ve Avrupa’nın En İyi 100 Şirketi arasına girdik. Space Soldiers Türkiye’nin en başarılı CSGO takımı ve bu yıl itibari ile de Avrupa ve Dünyada seçkin bir sıralamaya girerek bizi onurlandıracağına eminim. Birlikteliğimizin uğurlu olmasını diliyorum. ESL ONE kupası bizim olsun!”

ByNoGame’in CEO’su Murat Kömürcü“Türkiye’de esporun gelişmesinde büyük katkıları olan iki öncü markanın işbirliğini gerçekleştirdik. ByNoGame ve Space Soldiers’ın beraber büyüyüp, global pazarda  adından söz ettirdiği uzun bir birliktelik olmasını dilerim” 

Space Soldiers kurucu ortağı ve CEO’su Bünyamin Aydın

 

UNLOST Twitch’den Banlandı Mı?

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Tolga Öztürk

Yazar, oyun geliştirici, topluluk yöneticisi, iş geliştirme uzmanı olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmekte. TARTARUS adlı oyunun da yapımcılarından.