Space Soldiers vs NaVi Maçı Nefesleri Kesti!

234
1

Space Soldiers Esl One Köln turnuvasındaki 3. sınavını NaVi’ye karşı verdi. s1mple’lı Guardian’lı Navi, ekibimiz için gömlek olarak bir tık üstte olarak gözükse de, Space Soldiers turnuvadaki oyunuyla genel olarak alkış aldı diyebiliriz.

T tarafında karşılaşmaya başlayan milli temsilcimiz pistol raundu kaybederek, ardından gelen 2 raundu da kaybetti. 4. raunttan sonra biraz toparlar gibi olduysak da ilk yarı NaVi daha kontrollü oynadı. Bunun sonucunda da 12-3 gibi üstün bir skorlar ilk yarıyı tamamladı.

Temsilcimiz CT tarafına geçtiğindeyse, bu sefer ilk 2 raundu alarak farkı kapatmaya başladı. Daha sonra NaVi, guardian’ın mükemmel Awp performansıyla kontrolü tekrar eline aldı. Maç skoru 15-5’e kadar geldi. Artık umutlarımızı yitirmişken, Space Soldiers maça tekrar sarıldı ve skoru 15-9’a getirmeyi başardı.

Tam olur mu derken, guardian awp’yi eline aldı ve umutlarımızı yitirmemize neden oldu. Maç 16-9 NaVi’nin üstünlüğü ile sona erdi. Maçı izleyemeyenler kanala buyursun :

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Tolga Öztürk

Yazar, oyun geliştirici, topluluk yöneticisi, iş geliştirme uzmanı olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmekte. TARTARUS adlı oyunun da yapımcılarından.