Space Soldiers’tan, SK Gaming’e Ders Niteliğinde Oyun!

53
0

Temsilcimiz Space Soldiers, ESL One Köln turnuvasına katılan ilk Türk takımı olarak bizleri daha önce fazlasıyla heyecanlandırmıştı. Turnuva yaklaştıkça katlanan heyacanımıza ek olarak, ilk maçtan gelen bir SK Gaming eşleşmesi yürekleri ağza getirse de Space Soldiers bugünkü soğukkanlı oyunuyla içimize adeta su serpti.
SK Gaming eşleşmesine XANTARES’in facebook üzerinden verdiği tepkiyi hatırlatalım.

Böyle konuştuğuna bakmayın, turnuvada adeta oyunuyla şiir yazdı sevgili XANTARES . Hatta öyle atışlar yaptı ki, chatte XANTARES yerine VACTARES deyimini epeyce gördük.

Cache haritasında karşılaşan ekiplerden maça hızlı başlayan taraf Space Soldiers oldu. Öyle ki, temsilcimiz bir ara skoru 12-3’lere getirdi. Buradan geri dönerek skoru 12-12’ye getiren SK Gaming tam oluyor derken, Space Soldiers ekibi onları durdurarak şimdi bizim sıramız dedi ve skoru 15-12’ye gtirerek, maçı 16-14 kazanmasını bildi. Maçı kaçıranlar için buyurun link:

Temsilcimiz Space Soldiers’ın gruptan çıkarak play offlara kalmasını temenni ediyoruz. #gospacego

 

CS:GO | Hangi Haritada Hangi Takımlar Daha Başarılı?

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Tolga Öztürk

Yazar, oyun geliştirici, topluluk yöneticisi, iş geliştirme uzmanı olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmekte. TARTARUS adlı oyunun da yapımcılarından.