Space Soldiers Majör Elemerinde!

Space Soldiers Majör Elemerinde!

25
0
12 Ocak’ta Boston’da gerçekleşecek olan Majör Elemeleri’ne Avrupa’dan katılacak 2 takım belli oldu.

Team Envy ve temsilcimiz Space Soldiers, Avrupa Minör turnuvasını kazanarak ELEAGUE Majör Elemelerine katılmaya hak kazandı. GODSENT, OpTic Gaming gibi büyük takımların yer aldığı turnuvada muhteşem performans sergileyen Space Soldiers ayrıca 120.000 TL’nin de sahibi oldu. Grup aşamasını 2-1 kapatan temsilcimiz, playofflarda sırasıyla EnVyUs ve OpTiC Gaming’i 2-1 ile geçmeyi başardı. OpTiC Gaming’i gölgede bırakan oyunlar sonucunda rakibini kaybedenler finallerine yollayan Space Soldiers, büyük finalde rakibi EnVyUs’ı yenerek şampiyon oldu.

Diğer yandan grupta hiç yenilgi almayan Team Envy, finallere Space Soldiers yenilgisi ile başladı ve kendisini kaybedenler aşamasında buldu. GODSENT’i gruplarda elemeyi başaran AGO Gaming’in EnVyUs karşısında göstermiş olduğu güzel oyun yeterli olmadı ve turnuvaya veda etti. Kaybedenler finalinde OpTiC Gaming’i 2-0 geçen EnVyUs, Boston biletini alan bir diğer takım oldu. Para ödülünü belirleyecek olan büyük finalde ise Space Soldiers’ın dominant oyununa boyun eğmek zorunda kaldı ve 60.000 TL’nin sahibi oldu.

Cloud9, FlipSid3 Tactics, G2 Esports, Natus Vincere, Mousesports, FaZe Clan, Vega Squadron, ex-PENTA Sports, Avangar, Quantum Bellator Fire, Renegades, ve TyLoo ile birlikte mücadele edecek olan temsilcimiz Space Soldiers’a başarılar diliyoruz.

WORLDS 2017 ŞAMPİYONU SAMSUNG GALAXY!