SL i-League Invitational Shanghai Şampiyonu Renegades!

SL i-League Invitational Shanghai Şampiyonu Renegades!

11
0

Çin’in Şangay şehrinde gerçekleşen StarLadder i-League Shanghai Invitational’ın şampiyonu finalde Virtus.Pro’yu yenen Renegades oldu! HellRaisers, Virtus.pro gibi büyük favorilerin yer aldığı turnuvayı kazanan Avustralya ekip 2017’de ilk şampiyonluklarına imza attılar.

Temsilcimiz Space Soldiers’ın turnuva takvimi çakışmalarından dolayı geri çekildiği turnuvanın grup aşamasını Virtus.pro yenilgisiyle 2-1 kapatan Renegades, yarı finalde HellRaisers ile eşleşti. Rakibi karşısında her ne kadar cobblestone haritasını 14-16 kaybetse de Overpass (16-11) ve Mirage (16-8) haritalarını kazanarak finale çıkmayı başardı. İzleyicilere şaşırtıcı bir oyun izleten Renegades, büyük finalde Virtus.Pro’yu de yenerek şampiyon oldu ve 290.000 TL’nin sahibi oldu.

Diğer yandan grupta hiç yenilgi almayan Virtus.pro, yarı finalde Heroic ile eşleşti. pashaBiceps’in gösterdiği etkileyici bireysel oyunu ile birlikte rakibine karşı üstünlük kuran Polanyalı ekip, finalde Renegades’in rakibi oldu. Daha önce rakibini grup aşamasında 2-0 yenen Virtus.pro, finalde Avustralyalı takımın dominant oyununa boyun eğmek zorunda kaldı ve 135.000 TL’nin sahibi oldu.

MAJ3R: “CS:GO’YU CİDDİ OLARAK OYNAMIYORDUM”