4 Takım, Şampiyonluk Ligi’nin 2. Haftasına Değişikliklerle Giriyor

Son Güncelleme Tarihi:

Türkiye Şampiyonluk Ligi 2016 Yaz Mevsimi’nin ikinci haftasına girilirken, hem oyuncu hem de koç pozisyonlarında toplam 4 takımda değişiklikler gerçekleşti.

beşiktaş-espor

Beşiktaş.Oyunhizmetleri

İlk hafta takım koçu olmadan maçlara çıkan ve bu sebeple ceza alan Beşiktaş.Oyunhizmetleri, Romanyalı Exorant ile yolları ayırarak tanıdık bir isimle, eski Oyun Hizmetleri koçu Fatih “theJungsad” Koç ile anlaştı. Takım ayrıca yedek oyuncusu MinionPro‘nun yerine Yükselme Ligi’nden tanıdığımız Ahmet Cihan “meân” Battal’ı transfer etti.

 

çilekler

ÇİLEKLER

Kurulduğu günden bu yana tamamen yerli kadroya sahip olan ÇİLEKLER ilk yabancı oyuncusunu transfer etti. Şampiyonluk Ligi Elemeleri’nde Victorious Ace’de oynayan Belçikalı ormancı Brent “Sigma” De Laet, ÇİLEKLER bünyesine katılan ilk yabancı oyuncu oldu. Astarte ise yedek konuma geçti.

 

dark passage

Dark Passage

Koç Auspexa ile yolları ayırdığını duyuran, ancak kurallar gereği ilk hafta maçlarında Auspexa ile Vadi’ye hazırlanmak durumunda kalan Dark Passage, bu pozisyon için yeni bir isme şans verdi. Oyunculuk tecrübesi oldukça yüksek olan ve TBF’de boy göstermiş Aral “Halpern” Norman, ilk koçluk deneyimini Dark Passage formasıyla yaşayacak.

 

crew kapak

OYUNFOR.CREW

Geçtiğimiz hafta SuperMassive‘den kopardığı puanla herkesin takdirini kazanan OYUNFOR.CREW beklenmedik bir değişikliğe imza attı. Artık ligin gediklisi haline gelen oyunculardan Revanche‘ı yedeğe çeken takım, ligin bir başka tanıdık ismi Ege “padden” Acar’ı kadrosuna kattı.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!