Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi 2. Gün Maçları

Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi 2. Gün Maçları

10
0

GALAKTİCOS vs. DARK PASSAGE.BKM EXPRESS

Ligin tecrübeli takımlarından Dark Passage ile galaksinin en renkli takımı Galakticos günün ilk serisinde karşı karşıya geldi. Her iki maçın da oldukça dengeli geçtiği seride  her iki takım da birer galibiyet alarak seriyi 1-1 tamamladı. İki takım da lige birer puanla başlamış oldu.

İlk kanın 16. dakikada alındığı ilk maçta birbirinin dengi iki takım izledik. Maç sonunda doğru kararları alan ve rakibine üstün gelen taraf ise Dark Passage oldu. İkinci maç ise daha da dengeliydi ve maçın kaderi 30. dakikada yapılan güzel bir katliamla belirlendi. Galakticos hiç kayıp vermeden rakibini vadiden kaldırdı ve maçı bitirdi.

1. Maç özeti

2. Maç özeti

1907 FENERBAHÇE ESPOR vs. BAUSUPERMASSİVE ESPORTS

İlk gün bizi hayal kırıklığına uğratan son şampiyon SuperMassive, ikinci günde kendini bulmuş gözüküyor. Her iki maçta da üstünlüğünü rakibine kabul ettiren takım mevsimin ilk galibiyetini almayı başardı.

Makro oyun konusunda ligdeki diğer takımlardan bir gömlek üstün olduğunu bir kere daha gördüğümüz SuperMassive, minimum çaba ile maksimum kazancı elde etmeyi çok iyi biliyor. Rakibe hiçbir kaçış yolu bırakmayan takım her iki maçı da kazanmasını bildi. Toplamda rakibine sadece 10 skor veren SuperMassive, onları görmeyi alıştığımız şekilde oynayarak ilk günkü mağlubiyetlerini biraz olsun unutturdu.

1. Maç özeti

2. Maç özeti

ÇİLEKLER vs. Team AURORA

Günün son serisinde karşılaşan iki takım seriden birer puanla ayrıldı. 

İlk maçta Ruve sama ve Zergsting’in önderliğinde rakibine üstünlük sağlayan AURORA bol skorlu geçen maçta rakibine tam 17 bin altın farkı atarak galibiyete ulaştı.

İkinci maçta ise daha farklı bir Çilekler izledik. KonDziSan’ın sırtladığı takım rakibine her konuda üstünlük sağlayarak kazandı. AURORA’nın bir noktadan sonra cevap veremediği maçta KonDziSan 2/0/18 gibi muazzam bir skorla takımını adeta sırtladı ve beraberliği getirdi.

1. Maç özeti

2. Maç özeti

 

ŞAMPİYONLUK LİGİ’NDE REKABET TAM GAZ DEVAM EDİYOR!