Razer DeathAdder Elite Duyuruldu

Razer DeathAdder Elite Duyuruldu

11
0

Dünyanın en hassas sensörü, yeni Razer Mechanical Mouse Switches ve tüm dünyadan eSporcuların favorisi olan efsanevi DeathAdder ergonomisi, Razer’ın en yeni eSpor oyuncu faresini tamamen kendine ait bir lige yükseltiyor.

Oyuncular için önde gelen global yaşam tarzı markası Razer™ bol ödüllü ikonik oyuncu faresinin en son sürümünü duyurdu: Razer DeathAdder Elite. Razer DeathAdder dünyadaki tüm fareler arasında “En İyi Oyuncu Faresi” ödülünü en çok kazanan olmuştu. Yeni Razer DeathAdder Elite ise bu hakimiyeti dünyadaki en iyi oyuncu faresi olarak devam ettirmek üzere tasarlandı.

Razer’ın amiral gemisi konumundaki oyuncu faresi şimdi de dünyanın en iyi optik sensörüyle donatıldı. Tamamen yeni Razer 5G Optical Sensor 450 IPS’de (saniye başına inç sayısı) 16,000 DPI’a (inç başına nokta sayısı) kadar takip ediyor. Her iki imle de endüstri için yeni bir standart koyuyor. Üstelik, Razer DeathAdder Elite %99.4 ile, şimdiye kadar bir oyuncu faresinde kaydedilmiş ölçülen en yüksek RA’ya (çözünürlük doğruluğu) sahip. Bu da fareyi günümüzde mevcut olan en hızlı, en duyarlı ve en keskin oyuncu faresi yapıyor.

Razer DeathAdder Elite ayrıca Razer Mechanical Mouse Switches ile gelen ilk Razer faresi olma özelliği taşıyor. Önde gelen global fare tuşu tedarikçisi Omron ile birlikte tasarlanan ve üretilen yeni tuşlar, en hızlı tepki süresine ulaşmak için optimize edildi. Dayanıklılık ise önde gelen sektör standartı 50 milyon tıklamaya yükseltildi. Geliştirilmiş bir taktil kaydırma tekerleği ve DPI düğmelerinin eklenmesiyle DeathAdder Elite’e daha fazla fonksiyonellik katıldı.

Yeni DeathAdder ayrıca cihazlar arasında senkronize edilebilen özelleştirilebilir aydınlatma özelliklerini mümkün kılan Powered by Razer Chroma™ teknolojisinden faydalanacak.

Razer’ın kurucu ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan, “Dünyanın en iyi oyuncu faresi şimdi daha da iyi hale geldi” diyor ve ekliyor: “Razer DeathAdder Elite’de hemen her şeyi daha da geliştirdik.”

Yeni fare, orijinal DeathAdder’da sunulan efsanevi şekil ve ergonomiyi taşıyor. Dünyanın en iyi profesyonel eSporcularının çoğu tarafından test edilen ve onaylanan Razer DeathAdder Elite, oyun ne kadar uzun sürerse sürsün, en yüksek seviyede performans ve konforu sağlıyor.

team razer ile faker

Dünyanın en çok takip edilen eSporcularından Lee “Faker” Sang-hyeok, “Hiç daha konforlu bir fare daha olmamıştı” diyor ve ekliyor: “Eski pro’lar ve gözü zirvede olan rekabetçi oyuncular için, her şey Razer DeathAdder Elite ile yeniden başlıyor.

2006’da çıkan Razer DeathAdder tüm zamanların en çok satan oyuncu faresi. Oyuncular için performans, fonksiyonellik ve dayanıklılık adına çıtayı her geçen gün daha da yükseltti.

Daha fazla bilgi için: razerzone.com/gaming-mice/razer-deathadder-elite

• Razer DeathAdder Elite şu anda razerzone.com üzerinden ön siparişe açıldı. Ekim ayı içerisinde ise mağaza raflarındaki yerini alacak.

Özellikleri:

 Gerçek 16,000 DPI optic sensör

 • 450 IPS / 50 g’ye kadar hızlanma
 • Razer™ Mechanical Mouse tuşlar
 • Dokulu yan yastıklara sahip ergonomik sağ el tasarımı
 • Oyun sınıfı taktil kaydırma tekerleği
 • 7 ayrı ayrı programlanabilir Hyperesponse tuşu
 • 8 milyon ayarlanabilir renk seçeneğiyle Razer Chroma™ aydınlatma
 • Razer Synapse
 • 1000 Hz Ultrapolling
 • Anında hassasiyet ayarı
 • Altın kaplama USB konektörü
 • 1 m / 7 ft. örülü USB kablo
 • Approximate size: 127 mm / 5 in. (boy) x 70 mm / 2.76 in. (en) x 44 mm / 1.73 in. (yükseklik)
 • Yaklaşık ağırlık: 105 g / 0.23 lbs.

Razer Gigantus Mousemat

Razer DeathAdder Elite’in yanı sıra elektronik spor odaklı oyuncular için geliştirilen Razer Gigantus Mousemat’in de ön siparişe açıldığını duyurdu.

Razer Gigantus, Razer’ın özel olarak eSpor’a odaklanan gelişmiş mousemat koleksiyonunun en yeni üyesi. Ultra geniş bir yüzey alanına (455mm x 455mm), optimize edilmiş oyun yüzeyine ve zenginleştirilmiş bir kalınlığa sahip.

Razer Gigantus da aynı Razer DeathAdder Elite gibi şu anda razerzone.com üzerinden ön siparişe açıldı. Ekim ayında ise mağaza raflarındaki yerini alacak. Fiyatı ise €29.99 olarak belirlenmiş.