Oyunfor.CREW vs P3P Esports 4. Karşılaşma

Son Güncelleme Tarihi:

Oyunfor.CREW vs P3P Esports 4. karşılaşması serinin son maçı oldu. 37 dakikalık maçın sonucunda kazanan ekip 3-1’lik skorla  Oyunfor.Crew oldu. Maçta seçilen şampiyonlar:

OYUNFOR.CREW

Elwind – Jarvan IV

Mojito – Sejuani

Maehyun – Corki

Madness – Tristina

Mocha – Janna

P3P ESPORTS

Hioss – Kled

k0u – Gragas

Crossman – Orianna

reje – Xayah

Cognac – Kayle

Maçta heyecan dakika 4’te P3P Esports’un alev ejderi almasıyla başladı. Dakika 6’da aşağı koridora yapılan baskın sonucu 5 kişi reje’nin tepesine adeta çöktüler ve skoru aldılar.

Dakika 8’de gelen bir üst koridor baskınıyla, koridor değiştiren reje’nin üzerinde adeta psikolojik bir baskı kuran Crew bu etkiyi oyun sonuna kadar sürdürdü diyebiliriz. Dakika 10’da ise üst koridoru kamplamaya çalışan Crew’i bu sefer P3P Esports avlayarak skoru 2-1’e getirdi. Dakika 12’de ise üst koridorda ısrarcı olan Crew, istediklerini kısmen yaparak 4 skor çıkartarak ve 6-2 öne geçti.

Dakika 20’de çıkan takım savaşında P3P Esports sadece Cognac’ı kaybederek savaşın kazananı oldu. Ardından alev ejderinde başlayan 2. bir takım savaşında P3P yine galip çıktı ve 2. alev ejderini almış oldu.

Maçın 25. dakikasında dış kulelerin tamamını baron güçlendirmesinin de yardımıyla alan Crew, 9k altın farkı açarak rakibini adeta ezip geçti.

Dakika 31’de çıkan baron savaşını kazanan P3P Esports, 1 skor vererek orta koridor 2. kulesini de indirdi. Crew Dakika 33’te ise alev ejderi savaşını kazananarak alt koridor inhibitörünü de aldı. Altın farkı ise 12k oldu.  37. dakikada Crew ekibi artık son takım savaşını gerçekleştirerek seriyi kazanmayı başardı.

 

Oyunfor.CREW vs P3P Esports 3. Karşılaşma

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Tolga Öztürk

Yazar, oyun geliştirici, topluluk yöneticisi, iş geliştirme uzmanı olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmekte. TARTARUS adlı oyunun da yapımcılarından.