NTT Game sürpriz etkinliklerle GameX'te!

24
0
Global online oyun yayıncı kuruluşu NTT GAME, GameX Fuarına damga vurmaya hazırlanıyor!

Global Online Oyun Yayıncı Kuruluşu NTT GameKnight Online’dan sonra merak ve heyecanla beklenen yeni oyunu Kingdom Online’ı tam sürümünden önce son kez 4-7 Aralık tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı‘nda gerçekleşecek GameX Fuarı’nda oyun severlerin karşısına çıkarmaya hazırlanıyor.

NTT Game, GameX oyun fuarında 500 m2’nin üzerinde bir alanda oyunseverler ile buluşacak. Kingdom Online’ın konseptine uygun olarak tasarlanmış kale dekoru, turnuva sahnesi, oyun keyfini zirvede yaşamak için 40 oyuncu bilgisayarı, cosplay’ler, onlarca etkinlik ve süprizler ile NTT Game, GameX ziyaretçilerine ayrıcalıklı bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

Kingdom Online’ın oyunseverler ile buluşturulacağı ve Beta turnuvası finallerinin gerçekleşeceği fuarda kazanan takıma 4 bin TL de ödül verilecek. Türkiye’nin en eski ve 20 milyon kayıtlı kullanıcıya sahip oyun Knight Online‘ın 10. Yılına özel düzenlenen Klan Turnuvaları etkinlerinin finali de GameX Fuarı’nda gerçekleştirilecek. Ayrıca fuarda oyun severleri çeşitli sürpriz hediyeler ve yarışmalar da bekliyor olacak.

Heyecanla Beklenen Yeni Oyun “Kingdom Online” Oyun Severlerle Buluşacak.

4 -7 Aralık 2014 tarihlerinde Lütfi Kırdar Rumeli Fuar Ve Sergi Salonu’nda gerçekleştirilecek olan GameX fuarında, NTTGame‘in üzerinde uzun zamandır çalıştığı ve birçok testlerden başarıyla geçen yeni oyunu Kingdom Online oyun severlerin beğenisine sunulacak. Firma Kingdom Online’ı denemeleri ve kendilerini bekleyen büyük sürprizler için oyun severleri GameX Fuarı’na davet ediyor.

Klan Turnuvalarının Finali Olan 4. Klan Turnuvası GameX Dijital Oyun Fuarı’nda Gerçekleştirilecek.

Knight Online’ın Türkiye’deki 10 yılına özel gerçekleştirilen ve oyun severleri sanal dünyadaki dostluklarının gerçek hayata taşımasını sağlayan Klan Turnuvalarının finali olacak 4. Klan Turnuvası da fuar alanında yarışma ve sürprizlerle kutlanacak.

Kazanan Takıma 4 Bin TL Ödül!

Kingdom Online beta süreci boyunca ilk aşaması, finalleri de GameX’de düzenlenecek olan Beta turnuvasında 1. olan takım 4.000TL kazanacak. Birbirinden heyecanlı müsabakalara sahne olacak bu Beta turnuvasını kaçırmamanızı öneriyoruz.

Oyun Severlere Özel Hediyeler Hazırlanıyor.

Fuar’da NTTGame standına gelen ve Kingdom Online’ı test eden ziyaretçilere özel hediyelerle dolu bir çanta dağıtılacağını belirten NTTGame Global Online Oyun Yayıncısı Türkiye ve Avrupa Operasyon Müdürü Serhan Kazar, “Belirtmek isteriz ki Kingdom Online’ın beta gösterimi için çok özen gösterdik. Oyun severlerin sanal dünyada verdikleri mücadeleden aldıkları keyfi arttırmak için, mekân kurgusundan monitörlere, koltuklardan ekipmanlara kadar her şeyi titizlikle seçtik. Sanal dünyadaki oyuncularımızı da bir araya getirmek her seferinde bizi ayrı heyecanlandırıyor. Bu heyecanımızı GameX’e gelemeyen oyuncularımız da yaşasınlar diye fuar boyunca www.twitch.tv/nttgame kanalımızdan da canlı olarak yayınlıyor olacağız.” dedi.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!

Gerekli Alanları Doldurun *