LoL | Üniversite Ligi 2017

LoL | Üniversite Ligi 2017

39
0

ESL Turkey organizatörlüğünde Üniversite Liginde kıyasıya bir mücadele devam ediyor.

Makarnanın haberine göre bu sene Riot Games Üniversite Ligine daha fazla önem vereceğe benziyor. Bunu açtığı yeni internet sitesinden de kolayca anlayabiliyoruz. Gerçekten güzel bir emek harcanmış diyebiliriz.

Bu siteyi kullanarak hangi takımlar turnuvaya katılmış, sonuçlar ne olmuş, özetler nerdeymiş derdine girmeden tek bir tıkla her şeye kolayca ulaşabilme imkanına sahipsiniz.

Canlı final heyecanı

Ayrıca habere göre, kendi bölgesinde ilk 4’e girmeyi başaran takımlar Bölge Finali’ne yükselecek ve sahneye çıkmak için kozlarını paylaşacak. Sahne dediysek, gerçek bir sahneden bahsediyoruz.

Çünkü canlı yayınlanacak Bölge Finallerini şampiyonlukla tamamlayan 4 ekip, Mayıs ayındaki Büyük Final’de seyirciler karşısında sahneye çıkarak bir yandan rakiplerini bir yandan da sahnede oynamanın heyecanını yenmeye çalışacak.

Her hafta yayınlanacak Üniversite Ligi bölge özetleri sayesinde o haftaki maçların takım savaşlarından ve güzel hareketlerinden de haberdar olacağız.

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Tolga Öztürk

Yazar, oyun geliştirici, topluluk yöneticisi, iş geliştirme uzmanı olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmekte. TARTARUS adlı oyunun da yapımcılarından.