LoL | SKT T1 MSI 2017’deki İlk Mağlubiyetini Aldı!

LoL | SKT T1 MSI 2017’deki İlk Mağlubiyetini Aldı!

22
0

Flash Wolves, SKT T1’i yenerek MSI macerasında devam etmeyi başardı.

Flash Wolves son dört hedefini canlı tutmak istiyorsa imkansızı başarması gerekiyordu. Dünya şampiyonu SKT’yi yenmesi gereken takım gerçekten de imkansızı başardı. Bu maça kadar namağlup ilerleyen SKT, 6-0’lık skoruyla kaybedecek bir şeyi olmaksızın ilk dörde kalmayı garantilemişti.

Kore takımlarının korkulu rüyası olarak bilinen Flash Wolves bu lakabını bir kez daha kanıtladı. SKT maç başında aldığı 2 skorun haricinde başka skor alamadı. Karsa’nın muhteşem Lee Sin’i önderliği ve Maple’ın muhteşem Syndra oyunu ile maçı baştan sona kadar domine eden FW rakibine cevap verecek şans vermedi.

10 bin altın farkıyla biten oyunda iki Baron alan FW ikisini de Karsa’nın güzel oyunu sayesinde aldı. İki Baron’da da rakip ormancı Peanut’ı tekmesiyle uzaklaştıran Karsa takımının sıkıntı yaşamadan Baron almasında baş rolü oynadı. Rakibini sürekli yalnız yakalamayı başaran FW, takım savaşlarında da rakibine oranla daha koordine oynadı ve MSI mücadelesinde şansını kaybetmemek için elde ettiği şansını iyi değerlendirdi. 

Güncel puan durumuna baktığımızda son dört takımın 3 galibiyeti ve 5 mağlubiyeti bulunuyor. Bu da demek oluyor ki bundan sonraki maçlar daha büyük heyecanlara sahne olacak. Bakalım son dört takım arasına kimler katılabilecek.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=nKIrXjTkltw?ecver=1]

 

LEAGUE OF LEGENDS AKTİF OYUNCU SAYISI NE KADAR?