Logan Paul Artık Google Preferred Sisteminde Yer Almıyor!

Logan Paul Artık Google Preferred Sisteminde Yer Almıyor!

73
0
Logan Paul, Japonya’nın intihar ormanında çektiği videoyu yayınlamasının ardından Google Preferred sisteminden ve YouTube Red’den atıldı.

Geçtiğimiz günlerde Logan Paul, Japonya’nın intihar ormanında bir video çekti ve bunu YouTube üzerinde yayınladı. YouTube tarafından yapılan açıklamaya göre Logan’ın bu videosu direkt olarak Japonya’nın kültürü ile alay ediyor. Yayınlanan bu video ardından Logan artık Google Preferred sistemine dahil değil.

gallery-1514884150-logan-paul-youtube-video-outrage

Google Preferred Nedir?
Reklam verenler tarafından kullanılan bir sistemdir. YouTube, güvenilir ve popüler olan kanalları Google Preferred sistemine dahil ediyor. Bu sayede bu sistemde olan kanallar çok daha kolay bir şekilde, çok daha değerli reklamlar alabiliyor.

PewDiePie ile aynı kaderi paylaşan Logan, sadece Google Preferred sisteminden atılmakla kalmadı. YouTube Logan’ın YouTube Red üzerindeki tüm şovlarını askıya aldı. Logan’ın başrol oyuncusu olduğu The Thinning: New World Order, oyuncusu olduğu Foursome isimli komedi şovu askıya alındı. Logan Paul bunun üzerine bir özür videosu yayınladı fakat özür videosu insanların ilgisini çekmeye yetmedi. Geçtiğimiz sene aynı olay PewDiePie’in de başına gelmişti. Kendisi de Logan gibi Google Preferred sisteminden atılmıştı, YouTube üzerindeki şovu ve Revelmode gibi büyük bir projesi iptal edilmişti.

LoL | Takdir 2018, Dönüm Noktaları Ve Daha Fazla Ödülle Geliyor

Yazar

Bilgehan Ilgar

eSpor'a gönül vermiş genç bir Gamer.