League of Legends’da Sıradaki Heyecanın Adı: IWC All-Star

44
0

Dünya Şampiyonası’yla, milyonlarca kişinin ilgisini bir kez daha üzerinde toplayan League of Legends’da heyecan bitmiyor. 26 – 29 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek, Türkiye’nin de katılacağı IWC All-Star turnuvasıyla, LoL tutkunlarının kalbi bu kez Melbourne’de atacak.

İçlerinde Türkiye’den oyuncuların da bulunduğu, dünyanın farklı Wild Card bölgelerinden oyuncuları aynı çatı altında buluşturan IWC All-Star heyecanı, kısa süre sonra başlıyor. Bölgelerde yapılan oylamalarda taraftarlar tarafından seçilen profesyonel oyuncular, kıyasıya rekabet, farklı ve eğlenceli oyun modlarıyla birleşince, büyük mücadelenin heyecanına kapılmak da kaçınılmaz oluyor.

Yıldız oyuncular, IWC All-Star kapsamında, kendi bölgelerini temsil edecek. Avustralya Melbourne’de binlerce LoL tutkununun canlı olarak takip edeceği turnuvada, ülkeler bazında en sevilen oyuncuların karşılaşmalarına tanıklık edeceğiz. Daha önce Uluslararası Wild Card Özel Turnuvası’nda ve Wild Card elemelerinde mücadele eden yıldızlar, bu defa All-Star Turnuvası’nda mücadele etmek için 26 – 29 Kasım tarihlerinde Avustralya’da buluşuyor.

IWC all star türkiye

Türkiye’yi temsil edecek kadro ise şöyle:

• Berke “Thaldrin” Demir
• Atakan “Crystal” Aydın
• Koray “Naru” Bıçak
• Anıl “HolyPhoenix” Işık
• Mustafa Kemal “Dumbledoge” Gökseloğlu
• Asım Cihat “Fabulous” Karakaya (Yedek)

IWC All Star Bölge Takımlarının Kadroları ve Turnuva Formatı 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!