League of Legends 2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde Çeyrek Final Heyecanı

League of Legends 2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde Çeyrek Final Heyecanı

13
0

League of Legends 2017 Şampiyonluk Ligi’nde Kış Mevsimi Finali’ne yaklaşırken geçtiğimiz haftanın gündeminde çeyrek final heyecanı vardı. Heyecan dolu geçen lig maratonunun ardından, dört takım çeyrek final heyecanına ortak oldu ve Oyunfor.CREW, Galakticos, HWA GAMING ve 1907 Fenerbahçe Espor takımları arasında nefes kesen mücadeleler yaşandı. İzleyenleri ekranlarına kilitleyen maçların sonunda yarı finale adını yazdıran takımlar Oyunfor.CREW ve 1907 Fenerbahçe Espor oldu.

Kıran kırana geçen lig aşaması sonrasında, aynı heyecanla devam eden çeyrek final karşılaşmalarına sahne olan League of Legends 2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde son viraja geliniyor. Final sürecine giren takımlar, mücadele dolu karşılaşmaların ardından Kış Mevsimi Finali’ne doğru ilerliyor. Oyunfor.CREW, Galakticos, HWA GAMING ve 1907 Fenerbahçe Espor arasında geçen nefes kesici çeyrek final karşılaşmalarının sonunda yarı finale çıkan isimler belli oldu.

Heyecan dolu çeyrek final karşılaşmaları 1 Nisan Cumartesi günü oynanan Oyunfor.CREW – Galakticos maçıyla başladı. 3-0 Oyunfor.CREW galibiyetiyle biten maç sonunda yarı finale adını yazdıran ilk takım Oyunfor.CREW oldu.

Çeyrek final karşılaşmasının bir diğer maçı da HWA GAMING ve 1907 Fenerbahçe Espor arasındaydı. 1907 Fenerbahçe, 2-2’ye gelen serinin son maçında geri düşmesine rağmen arka arkaya kazandığı savaşlarla HWA’yı yenerek Kış Mevsimi Finali’ne doğru yürümeye devam etti.

Bu hafta gösterdiği üstün performansla adından söz ettiren oyuncuysa Frozen oldu.

15 Nisan Cumartesi günü başlayacak yarı final karşılaşmalarında Oyunfor.CREW ve Team AURORA eşleşirken, 1907 Fenerbahçe’nin rakibiyse SuperMassive oldu.

lig

  • Karşılaşmalar League of Legends’ın Twitch ve YouTube kanallarıyla LoL TV’den canlı olarak yayınlanıyor. Ligdeki tüm takımları ve karşılaşma saatlerini görmek için lolespor.com adresini ziyaret edebilirsiniz!

Ivern’e Nerf Yolda!

Yazar

Tolga Öztürk

Yazar, oyun geliştirici, topluluk yöneticisi, iş geliştirme uzmanı olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmekte. TARTARUS adlı oyunun da yapımcılarından.