League of Angels 2 ve Dark Orbit, GameX 2017’de!

League of Angels 2 ve Dark Orbit, GameX 2017’de!

28
0

14-17 Eylül 2017 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak olan GameX Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı’nda birçok oyun yerini almaya hazırlanıyor.

League of Angels 2 ile Dark Orbit Epin standında!

Ülkemizin önde gelen oyun firmalarından Bigpoint, GameX’teki Epin standında League of Angels 2 ile Dark Orbit oyunlarına yer verecek. Büyük bir beğeni kazanan League of Angels’ın ardından 2016 yılında yayınlanan League of Angels 2 ile melek kahramanlarla karanlık güçlere ve şeytani düşmanlara karşı savaşarak dünyayı kurtarabilirsiniz.

Epin bünyesindeki Bigpoint standında yer alacak olan bir diğer oyun DarkOrbit, galaksiler arası özgürlük ve zafer savaşı için mükemmel bir oyun deneyimiyle GameX 2017’de sizi bekliyor olacak.

Birbirinden eğlenceli aktivitelerin, oyun ve eğlence dünyasının lider firmalarının yer aldığı GameX 2017’ye katılmak isteyenler, günlük 10 TL’ye veya kombine olarak 4 gün için 30 TL’ye satışa sunulan biletlerini  www.gamex.com.tr, www.biletino.com ve fuarın açık olduğu günler kapı gişesinden temin edebilecekler. İş Bankası Maximum Kart ile alınacak online ziyaretçi biletleri %50 indirimli olacak.

GameX 2017 Online Bilet Satışlarında İş Bankası Maximum Kart’a %50 İndirim!