IWC All Star Oylaması Başlıyor!

IWC All Star Oylaması Başlıyor!

24
0

Kasım ayında gerçekleşecek Wild Card All-Star Turnuvası (IWCA), daha önce ülkemizde düzenlenen Uluslararası Wild Card Özel Turnuvası’ndan tanıdığımız 7 bölgenin en iyi oyuncularından oluşan temsilcilerini karşı karşıya getirecek. Bağımsız Devletler Topluluğu, Brezilya, Japonya, Latin Amerika, Okyanusya, Türkiye ve Uzakdoğu Asya’daki taraftarların oyları ile belirlenecek olan 7 All-Star takımı  23-29 Kasım tarihleri arasında Avustralya’da kozlarını paylaşacak.

5’e 5 takım maçlarının haricinde, teke tek karşılaşmaların ve farklı yarışmaların da gerçekleşeceği mücadeleler sonucu en çok puanı toplayan takı,m Wild Card All-Star Turnuvası’nın şampiyonu olacak. Şampiyon olan All-star takımı, 10-13 Aralık tarihleri arasında Los Angeles’taki Kuzey Amerika LCS stüdyolarında gerçekleşecek All-Star Etkinliği’ne katılmaya hak kazanacak.

IWC all star crowd

Şampiyonluk Ligi’nin en iyi oyuncularından oluşacak Wild Card All-Star kadrosunu bizler belirleyeceğiz. All-star takımında omuz omuza mücadele etmesini istediğiniz oyuncular için, 29 Eylül Salı günü saat 18.00’a kadar her gün 1 defa oy kullanma imkanınız var. Aşağıdaki linklere tıklayarak sizler de oyunuzu kullanabilirsiniz:

Üst koridor All-Star oylaması
Ormancı All-Star oylaması
Orta koridor All-Star oylaması
Nişancı All-Star oylaması
Destek All-Star oylaması

 

kaynak:lolespor

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!