Immortals’ta Neler Oluyor?

Immortals’ta Neler Oluyor?

10
0

Kuzey Amerika ekiplerinden Immortals 27 yaşındaki Lincoln “fnx” Lau’yu iç meselelerden dolayı yedeğe çektiğini açıkladı. Takımın açıklaması şu şekilde:

Organizasyonumuzu bu rekabetçi arenada ileri seviyeye taşımak için çok çalışıyoruz. Bunun uzun süreçte başarılı olacağının farkındayız. Fakat takımındaki iç meseleler malesef oyun içi performansımızı olumsuz etkiliyor.

Sağlıklı bir ortamda çalışmak bizim için önemli bu yüzden Lincoln “fnx” Lau yedeğe çekildi. Bu süreçte oyuncu için gelecek olan tekliflere açığız. Kadromuz için araştırmamız devam ediyor ve yeni oyuncumuzu bulana kadar koçumuz olan Rafael ‘zakk‘ Fernandes 5. oyumuz olacaktır.

Takımın bu açıklamasına Lincoln “fnx” Lau tarafından cevap gecikmedi. Oyuncu twitter üzerinden yaptığı açıklama ile takımına cevap verdi.

Immortals’ın açıklamasından sonra söylemek istiyorum ki yedeğe geçmek benim tarafımdan verilmiş bir karardı. Takıma olan saygımdan dolayı nedenlerini açıklamayacağım bende kalacak ve yeni tekliflere bakıp benim için en iyi olanı seçeceğim.

Burayı aktif olarak kullanıp gelişmelerden sizi haberdar edeceğim. Umuyorum ki beni desteklemeye devam edersiniz. Bir teşekkürde Immortals taraftarına etmek istiyorum aylar boyunca beni desteklediniz ve yanlış bir şey yapmadınız.

 

Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlıyor?

Yazar

Burak Çorak

gamer, mühendis, yazar