HyperX Ve SK Gaming Espordaki 10.Yılını Kutluyor

48
0

15 yıldır espor camiasına destek veren HyperX, 20. yılını kutlayan ve dünyanın en ünlü espor topluluklarından biri olan SK Gaming ile birlikteliklerinin 10. yılını kutluyor.

Oyunculara yönelik yüksek performanslı ürün yelpazesiyle tanınan HyperXTM, eSporun önde gelen kuruluşlarından biri olan ve eSports Championship Series 2017’yi domine eden SK Gaming ile birlikte işbirliklerinin 10. yılını kutluyor. Espor tarihinin en uzun birlikteliklerinden biri olan bu tarihi kilometre taşı, bir yandan her iki kuruluş için de önemli birer yıldönümünde gerçekleşiyor. HyperX bu yıl 15 yaşına girerken, SK Gaming ise rekabetçi oyun yarışmalarındaki 20. yılını kutluyor.

”Bir ortaklığın en güzel örneklerinden biri.”

SK Gaming Genel Müdürü Alexander Müller, “Bu karşılıklı fayda sağlayan bir ortaklığın en güzel örneklerinden biri. HyperX, oyuncularımıza yüksek kaliteli bellek ve çevre birimleri sağlıyor ve biz de yıllardır HyperX espor ekipmanlarının geliştirilmesi için değerli geri bildirimler sağlıyoruz. HyperX sponsorluğundaki ilk takımlardan biriyiz. Bize uzun süredir yüksek hızlı bellek ve SSD’ler sunmalarının yanı sıra, şimdi de takımlarımızın dünyanın dört bir yanındaki en büyük turnuvalarda gururla kullandığı HyperX Alloy FPS klavyeleri ve Fury S mousepad’leri sağlayarak destekliyorlar” dedi.

Birlikte başarılı bir on yıl geçiren HyperX ve SK Gaming, Espor dünyasında akla ilk gelen markalardan biri haline gelirken, bir sonraki 10 yıl içerisinde eSpor dünyasına yapacakları katkıyı görmek için sabırsızlanıyor.

”Bu ilişkiyi geleceğe taşıma niyetindeyiz.”

“Oyun endüstrisi için 10 yıl birlikte çalışmak önemli bir başarı. SK Gaming’in işbirlikçi yaklaşımını ve beraberinde getirdiği tutkuyu takdir ediyoruz” diyen HyperX EMEA eSpor ve Topluluk Yöneticisi Ben Malka sözlerine şöyle devam etti: “Esporun erken dönemlerinden bu yana birbirimizi desteklemeye devam ediyoruz ve bu ilişkiyi geleceğe taşıma niyetindeyiz. Kendilerine 2017 turnuva takviminin devamında başarılar diliyoruz.”

Espor gibi hızlı tempolu bir pazarda 10 yıl devam edebilecek bir ortaklığın çok özel olması gerekir” diyen Müller “HyperX ve SK Gaming’in uyumlu olacağı daha en baştan belliydi. Birlikte daha daha birçok yıldönümü kutlayacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

 

Riot Games Türkiye’ye 10 Milyon TL’lik Yatırım Yaptı

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Doruk Anıl

Editörlerin Efendisi