Heroes of the Storm’un Yeni Karakteri Duyuruldu!

Heroes of the Storm’un Yeni Karakteri Duyuruldu!

18
0

2.0 Yaması’ndan sonra yenilenen ve tekrardan popülerlik kazanan moba Heroes of the Storm’un, yeni karakteri duyuruldu. Oyuna gelen son 2 karakter, Blizzard’ın fenomen FPS MOBA’sı Overwatch’tan gelmişti; D.va ve Genji.

 

 

Heroes of the Storm’un Yeni Karakteri Kim?

Heroes of the Storm’un yeni karakteri, Blizzard’ın Hack and Slash tarzı oyunu Diablo III’ün Reaper of the Soul Ek Paketi’nin baş kötüsü Malthael olacak.

 

 

Blizzard haberi Resmi Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Attıkları tweet üzerinde paylaştıkları linkte karakterin tüm özelliklerini yayınladılar. Paylaştıkları linke buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Görünüşe göre karşımızda aşırı güçlü bir Assassin bulunmakta. Çok fazla cana sahip rakipleri rahatlıkla dizginleyebilecekmiş gibi gözüküyor. 

 

  • Malthael’ın Trait’i olan Reaper’s Mark, vurduğu ilk karakteri işaretlemeye yarıyor. İşaretlenen karakter veya minion 4 saniye boyunca zayıflıyor. Ayrıca karakteri haritada gösterirken her saniye canının %2,5’uğu kadar hasar vurur. 
  • Soul Rip yeteneği Reaper’s Mark tarafından işaretlenmiş düşmanlara 100 hasar vurur ve kendisine 44 can yeniler. Eğer ki işaretlenen düşman bir karakter ise Malthael maksimum canının %3’ü kadar can kazanır.
  • Wraith Strike, Malthael’in Reaper’s Mark tarafından işaretlenmiş olan düşmana ışınlanmasını ve ona 59 hasar vururken Reapers Mark’ı da yeniler.
  • Death Shroud, uygulandıktan 0,25 saniye sonra devreye girer çarptığı düşmanı Reaper’s Mark ile işaretler.
  • Tourmented Soul, Malthael 20 zırh kazanır ve çıkarttığı ruhlar düşmanlarını Reaper’s Mark ile işaretler.
  • Last Rites uygulanan düşmana kalan canının %50’si kadar hasar verir.

 

Görünen o ki Malthael oyunun dengelerini değiştirmek için geliyor. Bakalım karakter oyunculara sunulduğu zaman oyuncular Malthael’i beğenecekler mi? Yapılacak olan güncellemeyle birlikte oyuna gelen yenilik sadece Malthael değil. Oyuna yaz tatili temalı kostümler ve binekler de gelecek.

 

 

Oyun Dünyasının En Çekici 10 Kadın Karakteri!

 

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Tuğberk Yücel

Part time yazar, part time öğrenci ve full time oyuncu...