Heroes of the Storm’un Yeni Kahramanı: Genji

Heroes of the Storm’un Yeni Kahramanı: Genji

9
0

Overwatch’un sibernatik ninjası Genji, bugün itibari ile Heroes of the Storm’un beta test sunucusuna ekleniyor.

Mart ayı sonunda Reddit’de sızdırılmıştı bu haber aslında. Tracer, Zarya ve Lucio’dan sonra Genji de sahneye çıkıyor. Yalnız gelmiyor ve yanında evi olan Hanamura’yı da yeni harita olarak getiriyor.

Genji, Overwatch’da olduğu gibi HotS’da da yüksek hareketliliğe sahip hasar odaklı bir ninja olmaya devam edecek. Pasif yeteneği, Cyber Ability, engellerin üstünden aşmasına yardım ederken, Swift Strike yeteneği ile rakiplerin kafasını karıştıracak.

Hanamura, Genji’nin evi, Heroes’un yeni haritası, iki ayrı payload’un ilerletildiği bir harita olarak karşımıza çıkıyor.İki takımında merkezinin 7 canı var ve hasar verilemez. Merkezlere hasar vermenin tek yolu payload’u ilerletmek. Her iki takım da kendi payload’ını ilerleterek karşı merkezin canını 1 azaltmaya çalışacak. Hanamura, Overwatch’dan eklenmiş olmasına rağmen oradaki oynanış ile arasında farklar var ama görsel olarak çok benzer.

Blizzard, Heroes 2.0 güncellemesini parça parça duyurmaya devam ediyor ve 25 Nisan’a kadar da devam edecek.

Genji’nin bütün yetenekleri ve kabiliyetleri ile Hanamura haritasını aşağıdaki videodan daha detaylı inceleyebilirsiniz.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Ryps6D4lAxQ?ecver=1]

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!