Hearthstone’un Yeni Oyun Moduna Hazırlıklı Olun!

Hearthstone’un Yeni Oyun Moduna Hazırlıklı Olun!

8
0

Geçtiğimiz günlerde Blizzard’ın resmi sayfalarından ipuçlarını verdiği oyun modu sonunda açıklandı.

E0A0CRPSD7WK1433786945619

Tavern Brawl!

Tavern Brawl adlı yeni oyun modunda, her hafta ilginç ve özgün kurallarla rakibinize karşı mücadele vereceksiniz. Bir hafta oyunun size vereceği desteyle oynarken, başka bir hafta belirli kurallara göre oluşturduğunuz Tavern Brawl destenizle kapışacaksınız. Bir heronuzun 20 level olmasıyla açılacak olan özellik ana menünün en altında yer alacak. Blizzard’ın söylediğine göre Tavern Brawl modunda eğlence için ihtimaller sınırsızmış, tek beklemeniz gereken bedava olmaması, pardon tek beklemeniz gereken beklenmeyeni beklemekmiş.

Rastgele rakiplerle oynayabileceğiniz modu aynı zamanda arkadaşlarınızla da oynayabileceksiniz. Tavern Brawl’a girip arkadaş listenizden seçtiğiniz arkadaşınıza meydan okayabilirsiniz.

İlk oynanabilir Tavern Brawl’ın haziran ortası gibi geleceği söyleniyor. Her Tavern Brawl bitişinde mod yeni bir tane başlayana kadar bir iki günlüğüne kapalı kalacak. Yeni Tavern Brawl’ın ne zaman başlayacağını Hearthstone’un resmi Twitter ve ya Facebook adresinden takip edebileceksiniz.

Tavern Brawl’a erişimin oynanabilir olduğu zaman ücretsiz olacağı da söyleniyor. Açılış kutlamaları için, ilk bir kaç brawl boyunca ilk galibiyetlerinde oyuncular ücretsiz bir kart paketi kazanacak.

Yeni Kahramanlar Geliyor!

OSH8JXDMLYCW1433788059858

Ayrıca Magni Bronzebeard’ın ardından oyunda kullanabileceğiniz, kendine özgü portresi ve özgün animasyonlara sahip yeni bir kahraman daha yolda. Sadece kozmetik olacak olan bu kahramanlar oyun mağazasından gerçek para karşılığı alınabilecek. Görselsen mage olduğunu anladığımız kahramanın kim olduğunu henüz belli değil.

Destem Şekil, Yolumdan Çekil!

LJHD5P31UNB11433786945746

Artık her destenize ayrı kart arkalığı atayabileceksiniz, bunun dışında varsayılan olarak da istediğiniz arkalığı kullanabileceksiniz. Bundan sonra kart arkalığı koleksiyonunuz, Collection Manager’a taşınacak ve burdan istediğiniz destenize sürekle bırak yaparak istediğiniz kart arkalığını ayarlayabileceksiniz. Yeni kahramanlar da bu yöntemle kullanılabilecek. Kart arkalıkların da olduğ gibi, o sınıf için varsayılan bir kahraman seçme şansınız da olacak.

Bütün bu yeniliklerin 2.7 yamasında oyuna eklenmesi bekleniyor. Şimdiden paranızı biriktirmeye başlasınız iyi edersiniz!

Yazar

Baran Dişpençe

Nintendo düşkünü, lore manyağı, indie oyuncusu.