Hearthstone | Rakibin Turunu Geçirerek Oynaması Nasıl Engellenir?

Hearthstone | Rakibin Turunu Geçirerek Oynaması Nasıl Engellenir?

21
0

Dün itibariyle aylardır beklenen Journey To Un’Goro genişletme paketi oyuna eklendi. Yeni gelen kartlarla birlikte kullanıcıların birçoğu, açılan packlerden aynı kartların çıkmasından şikayetçi ve Blizzard konuyu ciddi bir şekilde incelemeye almış durumda. Henüz aldığınız packleri açmadıysanız veya pack almadıysanız biraz daha beklemenizi tavsiye ederim.

 

Öte yandan ufak ufak meta desteler oluşturulmaya başladı. Şu sıralar başı Quest Rogue çekiyor gibi duruyor. Tabi ki metaya ayak uydurmakla uğraşmayı kendi destelerini deneyen kullanıcılar da mevcut. Hearthstone’da aykırı denince akla ilk gelen isim Disguised Toast da bu kullanıcılardan bir tanesi. Dün öğlen sıralarında gerçekleştirdiği yayında yaptığı deste ile oyunu bug’a sokup rakibine oynatmayan meşhur yayıncı, birçok sosyal mecrada ve oyun forumlarında tartışma konusu oldu.

 

Destede 2 adet Radiant Elemental ve 2 adet Shadow Visions kartı bulunuyor. Shadow Visions’ın discover özelliği oynayan kişide hemen devreye giriyor ancak rakip için geçerli bir kartların gösterimi ve seçimi arasında bağlantıyı sağlayan bir animasyon mevcut. Sürekli 0 manaya discover yaptığını için ise bu animasyon birikerek rakibin turunu egale ediyor. Özetle elinizde kombonun 3 kartı ve 4 mananız var ise her oyunu kazanıyorsunuz.

İşte o deste ve kullanılışı

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=GtWVR-FYCf8]

 

Blizzard’ın bunu bir oyun hatası olarak oyundan kaldırabileceği de söylentiler arasında. 

 

Hearthstone | Journey to Un’Goro’nun En OP Kartları

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!