Hearthstone Pack Olasılıkları Değiştiriliyor Mu?

Hearthstone Pack Olasılıkları Değiştiriliyor Mu?

33
0

Geçtiğimiz günlerde Blizzard Overwatch’taki Loot Box içeriklerinde sayısal değişikliğe gidileceğini duyurmuştu. Şimdi de yapımcılar Hearthstone’daki packlere el atmaya hazırlanıyor. Yapımcılar, bu değişikliklerin kesinlikle oyuncu taraflı yapılacağını da bildirdi. Bakalım Hearthstone pack olasılıkları nasıl değişecek?

 

Hearthstone pack içerikleri değişiyor!

 

Hearthstone Pack Olasılıkları Değişecek

Yapılacak olan bu değişiklikler maalesef yeni ek paket çıkana kadar aktif olmayacak. Bunun yanında yeni ek paket hakkında elimizde bir bilgi bulunmamakta. Bu güncelleme oyunculara Legendary Kartlar konusunda iki yeni rahatlık sağlayacak. Bunlardan ilki, artık packlerden elimizde zaten bulunan bir legendary kartın tekrardan çıkmayacağı. İkincisi ise eskiden yaklaşık 24 packte 1 olan Legendary Kart oranının yeni açılan set içerisinde 10 packte 1’e çıkarılacak olması. Aynı zamanda bir packten aynı karttan 2’den fazla çıkması olasılığı da kaldırılacak.

Bir de bu duyurunun üstüne Blizzard en son ek paketlerinde kısa süreli bir kampanyaya gitti. Kampanya detaylarına göre 7 pack alana 2 pack, 15 pack alana 20 pack, 40 pack alana 52 pack ve 60 pack alana 78 pack verilecek.

 

 

2017 Steam Yaz İndirimleri Başladı !

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Tuğberk Yücel

Part time yazar, part time öğrenci ve full time oyuncu...