Hearthstone: Goblins vs Gnomes genişleme paketi netleşti

Son Güncelleme Tarihi:

Uzun süredir yavaş yavaş paket içeriğini gösteren Blizzard, kalan bütün kartları da açıklayarak paketin tam içeriğini yayınlamış oldu. Paket Naxxramas ile kıyaslandığında hem mekanik olarak hem de kart sayısı olarak çok daha geniş yapıda. Ayrıca Mech sınıfı minyon kartları da oyuna eklenmiş oldu ve oyunda şu an mevcut olan Harvest Golem gibi bazı kartlar ve minyonlar da Mech sınıfına dahil edildi.

Bu paketle birlikte oyuna 136 karakter eklenmiş oldu ve bunların 123 tanesi kullanılabilir kart. Her sınıfa yeni bir legendary kart ve birçok epic-rare-common kart kazandırıldı. Neutral olarak da birçok legendary ve diğer tür kartlar da eklenmiş olacak. GvG genişleme paketi 8 Aralık’ta aktif edilecek ve oyun çok daha zevkli hale gelecek. Çünkü bu kartların birçoğu Mad Bomber kardeşimizin gelişmiş versiyonu gibi. Yani oyuna ciddi bir şekilde şans faktörü ilave ediliyor.

Bu kartları nasıl elde edeceğimiz konusuna gelince… GvG kartları için ayrı desteler açacağız. Yani marketimizde 2 çeşit deste olacak. Biri klasik deste diğeri ise içerisinde sadece GvG kartlarının bulunduğu bir deste olacak. Ayrıca Arena‘dan kazandığınız desteler de GvG destesi olarak değiştirilmiş durumda. Dolayısıyla eski kartları sadece marketten alabileceğiz.

Detaylı bilgiler için: Gamepedia

Paket için trailer:

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!