GameX 2016 Kapılarını Açtı!

GameX 2016 Kapılarını Açtı!

11
0

Dünyayı kasıp kavuran en yeni dijital oyunlar GameX 2016’da…

OYUN DÜNYASININ KALBİ BU YIL DA GAMEX İLE ATIYOR!

100 milyar dolara yaklaşan büyüklüğü ile dünyanın en önemli sektörlerinden biri haline gelen dijital oyun ve eğlence sektörünü Türkiye’de bir araya getiren  “GameX 2016 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı” 11’nci kez oyun tutkunlarıyla buluştu. Avrupa, Afrika ve Ortadoğu’nun en kapsamlı fuarı olma özelliğini taşıyan dijital oyun fuarı,  Rönesans Fuarcılık tarafından Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde düzenleniyor. GameX 2016’ya 100’e yakın yerli ve yabancı dijital eğlence ve oyun firması katılıyor. Fuar 4 Aralık Pazar gününe kadar sürecek.

Sanal Dünyanın Ünlüleri de GameX’te

GameX 2016’nın en ilgi çekici içeriklerinden biri de sanal dünyanın ünlülerinin, takipçileri ile bir araya gelecek olması. Milyonlarca takipçisi olan ünlüler GameX’de hem takipçileri ile ile buluşup çeşitli etkinlikler gerçekleştirecek.

Youtube, Twitch gibi video portallarında içerik üreten ve tarzları ile milyonlarca takipçiye ulaşan ünlüler 4 Aralık tarihine kadar GameX fuarındaki partner firmalarının standlarında olacaklar.

PC ve Konsol Oyunları, eşsiz simülatör deneyimleri, profesyonel e-spor takımları ve oyuncuları, son teknoloji oyuncu ekipmanları, fenomen haline gelmiş Youtuber ve streamerlar, çarpıcı cosplay etkinlikleri, sayısız ödül ile hediye ürünler, seminerler, paneller ve atölye çalışmaları da GameX 2016 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nın etkinlikleri arasında yer alacak.  

On binlerce Ziyaretçi Bekleniyor!

Yerli ve yabancı oyun şirketlerinin buluşma noktası olacak olan GameX 2016’ya bu yıl da on binlerce ziyaretçi bekleniyor. Geçen yıl düzenlenen GameX 2015’e 140 binin üzerinde ziyaret gerçekleşmişti.

Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde gerçekleşen “GameX 2016 Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı”nı ziyaret etmek isteyenler biletlerini www.gamex.com.tr’den ve fuar süresince, alanda bulunan gişelerden de satın alabilecekler.