Fnatic DreamHack Summer Turnuvasına Davet Edildi

Fnatic DreamHack Summer Turnuvasına Davet Edildi

9
0

fnatic, 17-19 Haziran’da yapılacak olan DreamHack Open Summer 2017’ye davet edildi. 

Takım sıralamasında 11. sırada yer alan fnatic, bu yaz 4.sü İsveç’teki Jönköping’de yapılacak olan, DreamHack turnuvaları serisinin yaz ayağında 100,000$ için yarışacak. 

fnatic, ESL Pro League turnuvasını da 4. sırada tamamlamıştı. İsveç’teki turnuvaya gitmeden önce ise Dallas, Texas ve USA’da Sezon 5 finallerine katılacak. 

fnatic şu an davet edilen 3. takım. SK ve Gambit DreamHack Open Summer için davetiyelerini almıştı. 3 takım daha davet edilecek ve son 2 takım Avrupa ve Kuzey Amerika finalistlerinden seçilecek. Şimdilik listenin genel hali şu şekilde:

SK – Gambit – fnatic – Davet Slotu 4 – Davet Slotu 5 – Davet Slotu 6 – EU Finalisti – NA Finalisti

Herkese açık turnuva 20 Mayıs’ta 512 slotla başlayacak olup, 21 Mayıs’ta da kapalı turnuva başlayacak. Her iki turnuvada ilk 4’e giren takımlardan oluşan 8 takımlık bir eleme usulü turnuva gerçekleştirilecek. Buradan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Kayıt için ESEA’nın websitesine göz atabilirsiniz.

 

LoL | MSI Ödül Havuzu

Yazar

Tolga Öztürk

Yazar, oyun geliştirici, topluluk yöneticisi, iş geliştirme uzmanı olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmekte. TARTARUS adlı oyunun da yapımcılarından.