Ferit “wtcN” Karakaya Profesyonel eSpor Kariyerini Sonlandırdı!

Ferit “wtcN” Karakaya Profesyonel eSpor Kariyerini Sonlandırdı!

408
0

Türk eSpor camiasında hatırı sayılır bir yer edinen, HWA, BPI ve Number One Esports Club formalarını giymiş Ferit Karakaya, facebook hesabından yaptığı açıklama ile profesyonel League of Legends kariyerini sonlandırdığını açıkladı. Ayrıca takım arkadaşı  Lelouch’un da kendisi ile beraber takımdan ayrıldığını sözlerine ekledi.

Ferit’in Facebook’ta yayınladığı metin şu şekilde:

Herkese selamlar

Uzun süredir düşündüğüm bi konu olan profesyonel lol oyunculuğuna devam edip etmeme kararımı açıklamak istiyorum herkese.Herşeyden önce şu kararı vermek benim için çok zor oldu ve bunun için çok fazla düşündüm .

Yaklaşık 5 senedir lol oynuyorum ve son 3 senesini profesyonel olarak geçirdim . Artık yoruldum diyebilirim . Bi daha 10 -12 saatlik, günün her anını lol ile geçirdiğim bir tempoya girmek istemiyorum. O yüzden prof league of legends oyunculuğunu bırakıyorum. Belki kızıcaksınız bana ama inanın benim için en iyisi bu olucak . Bu zamana kadar beni destekleyen, arkamda olan herkese çok teşekkür ederim.

Bu zamana kadar kendi emeklerim ile bu konuma geldim . Bu benim için büyük bi gurur kaynağı . O yüzden bu kararı vermek zor oldu benim için ama artık bunu yapmak zorundaydım .

Bundan sonrası profesyonel espor kariyerimde ne olur bilmiyorum ama şunu biliyorum yayın yapmaktan çok zevk alan biriyim . Sizlerle beraber eğlenmekten zevk alan biriyim. Buna devam etmek istiyorum. Artık tam zamanlı yayıncı olarak karşınızda olucam . Yani kısacası bundan sonra bol bol yayın olucak farklı oyunlar ile . İstediğimiz oyunu oynarak sizinle vakit geçiricem ^^

Kararıma saygı duyup destekleyen herkese çok teşekkür ederim.Ayrıca Riot Games Türkiye ekibine bu zamana kadar esporu TR de bu kadar yücelttikleri için çok teşekkür ederim bir espor seven olarak.

Not : Biraz soğuk bi yazı olmuş olabilir kusura bakmayın. Uyandığım gibi yazdım

Not 2 : Profesyonel lol oyunculuğunu bıraktım . lol oynamayı tabiki bırakmadım . Arada lol yayınları da olacak tabiki

Not 3 : Siz sormadan söyleyeyim . Benle beraber Lelouch Nr1 takımından ayrılmıştır arkadaşlar

Biz de GameXnow ailesi olarak kendisine hayatının geri kalanında başarılar diliyoruz.

ferit wtcn Karakaya

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!