Evil Geniuses Son İki Oyuncusu ile de Yollarını Ayırdı

Evil Geniuses Son İki Oyuncusu ile de Yollarını Ayırdı

10
0

Saahil “UNiVeRsE” Arora ve Peter “PPD” Dager

Evil Geniuses ekibi, geçtiğimiz hafta Ludwig “zai” Wåhlberg, Clinton “Fear” Loomis ve Syed Sumail “SumaiL” Hassan ile yaşadığı ayrılıkların ardından bu hafta da son iki oyuncusu Peter “PPD” Dager ve Saahil “UNiVeRsE” Arora ile de yollarını ayırdı.

UNiVeRsE, yaklaşık 3 senedir Evil Geniuses kadrosunda görev alıyordu ve kadronun vazgeçilmez isimlerinden biriydi. Mart ayı sonunda Artour “Arteezy” Babaev ile beraber Evil Geniuses’dan ayrılarak Team Secret’a geçen UNiVeRsE, ESL One Manila 2016, EPICENTER ve Manila Major’da alınan kötü sonuçların ardından tekrar Evil Geniuses’a geri dönmüştü. PPD ise, 2014 yılında EG kadrosuna katılmış ve bu andan itibaren takım kaptanı görevini üstlenmişti. Kaptan, EG formasını giydikten sonra başka hiçbir takımda görev almadı.

Bu iki ayrılık ile beraber EG’nin Dota 2 kadrosunda hiçbir oyuncusu kalmadı. Valve’in yeni iki aşamalı sistemine göre oyuncuların halen eski takım kadrolarına dönmek için zamanları bulunduğunu tekrar hatırlatalım. Tüm takımlar için kadroların kilitlenme tarihi 18 Eylül.