ESL Trinity Series 18 Ocak’ta Başlıyor!

ESL Trinity Series 18 Ocak’ta Başlıyor!

9
0

ESL tarafından düzenlenecek olan $150.000 ödüllü Hearthstone Ligi Trinity Series 18 Ocak’ta başıyor!

18 Ocak’ta başlayacak olan Trinity Series’te her takımın 3 oyuncusu, sanki tek bir oyuncuymuş gibi koordine olarak hareket etmesi gerekecek. Her takım, oyundaki tüm sınıflar için birer deste hazırlayarak karşılaşmalara çıkacak (toplam 9 deste) ve her karşılaşma öncesinde rakipler birbirlerinin 2 destesini yasaklayacak.. Toplam 7 hafta sürecek olan Trinity Series’te lig maçları, 2 Mart‘ta sona erecek. Maçlar her haftasonu saat 21:00’dan itibaren  https://www.twitch.tv/esl_hearthstone adresinden canlı olarak yayınlanacak. Finaller sonunda şampiyonluğa ulaşan takım $75.000’lik para ödülünün sahibi olacak.

hearthstone

Trinity Series’in 18 Ocak’taki ilk maçında G2 Esports oyuncuları Thijs “Thijs” Molendijk, Adrian “Lifecoach” Koy ve Dima “RDU” Radu, Alliance‘dan Jon “Orange” Westberg, Harald “Powder” Gimre ve  Sebastian “Ostkaka” Engwall ile karşı karşıya gelecek.

Rekabetçi Hearthstone oyuncularını oldukça keyifli mücadeleler izlettirecek olan Trinity Series’i kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Mücadele edecek takımları ve kadrolarını incelemek için buraya, maç programı için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!